Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok 5 év alatti gyerekre...

Mit adtok 5 év alatti gyerekre ilyen időben? Én nem öltöztetem fel rendesen?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 éves bölcsis lányom van ma pl ez volt rajta reggel:


Hosszúujjú body ezen egy vékony hosszúujjú póló


Alul leggings és egy vastag nadrág


Csizma, sapka

Kabát, közepesen vastag


Ez így kevés?


A bölcsiben már a gyerekekről halom ruhát vesznek le.


Szólhatnak nekem azért, hogy nem öltöztetem rendesen?


2021. nov. 9. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Böven elég, amit ráadtál! Ha valaki szól, ne foglalkozz vele, eleve nem tartozik másrá, másrészt meg a túlöltöztetés sokkal, de sokkal károsabb egy gyereknek, mintha könnyebben van felöltöztetve! Igy lesz müködöképes immunrendszere, nem a sok csodaszertöl, a te módszered egyetlen "hátránya", hogy kevesebbet lesz beteg!
2021. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem még sok is, amit ráadtál. Felesleges két hosszú nadrág meg két hosszú ujjú felső ilyenkor, még csak ősz van :)

Két éves a lányom, reggel bélelt farmert adtam rá, rovid ujjú bodyt hosszú ujjú pólóval, és őszi kabát, vékony sapi, vékony sál. Amíg nincs 0 fok alatt reggel, addig harisnya se lesz, se overál, se téli kabát. Az nagyobb baj, ha beöltöztetik minden vastag cuccba, kiizzad benne, majd levetkőzik. Úgy lehet a legjobban megfázni.

2021. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Én fázós vagyok, de a télikabát még nekem is meleg. A gyerekem egyáltalán nem fázós, ő ilyen időben szenved a sok ruha alatt.

Szintén majdnem 3 éves bölcsis: thermo leggins, ujjatlan body, hosszú ujjú póló, reggelre egy melegítőfelső az őszi kabát ála, vékony sapka, vékony sál. Reggel 5 fok volt, kb 5 percre lakunk a bölcsitől, napközben 11. Még ez alatt is izzadni szokott, bele se merek gondolni, hogy ő hogy viselné a télikabátot.

Lehet, hogy más gyerek fázósabb vagy babakocsiznak, akkor kevesebbet mozog, vagy csak anyuka simán túlöltözteti.

2021. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Én az 5.5 éves lányomra: leggings, azon vastag nadrág. Felülre atléta, hosszú ujjú póló, vékony pulcsi, kabát. Meg egy sapka, valamint átmeneti magasszárú Ddstep cipő.


És még így is panaszkodik néha, hogy fázik.

2021. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Azt nem írtam, hogy nem télikabát van rajta természetesen, hiszen még nincs tél.
2021. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De a bölcsiben nem jó, mert befelé bentre csak vékony nadrágban lehetnek, ki meg vastagban viszik őket.

Tehát vékonyban nem vihetem, de vastagban sem

A 2 nadrág az opció emiatt.

2021. nov. 9. 11:59
 7/14 A kérdező kommentje:
Mi biciklivel járunk amúgy, ülésben viszem.
2021. nov. 9. 12:00
 8/14 A kérdező kommentje:
Nálunk 1 fok volt pl ma reggelm
2021. nov. 9. 12:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Legging, rá egy kinti nadrág (már nem a legvékonyabb hanem kicsit bélelt mert félek hogy a hintan, maszokan ülve felfazik). Vékony hosszú ujjú póló (hosszút kérnek az óvónők bentre is), pulcsi, őszi kabi, vékony sapka, vékony sál, magasszaru őszi cipő.
2021. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

9!

Akkor ugyan úgy öltözteted, mint én. 4es vagyok.

Annyi, hogy én atlétát is adok rá. De ő extrém érzékeny, beteges gyerek, nem egészséges fajta.. :(.

2021. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!