Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kicsi lenne rá a cipő?

Kicsi lenne rá a cipő?

Figyelt kérdés

A nyáron 22-es cipőt hordott a gyerekem, ez még szinte lötyögött is rá. Ősszel 23-as átmeneti cipőt vettem neki, ezt vastag zoknival fel tudom adni rá, de ha bejövünk úgy 1 óra után, hideg a lábfeje. A téli bundás cipője szintén 23-as, ezt csak vékony zoknival tudom a lábára adni, a vastag zoknival nem megy bele a lába.

Ennyit nőtt volna a lába, vagy ennyit számít a vastag zokni? Vegyek neki 24-es téli cipőt?

Jelenleg a téli bundás cipő talpbetétét átraktam az átmeneti cipőbe, de így is hideg a lábfeje, amikor bejövünk. Nagyon szeret kinn lenni, de félek, hogy így megfázik, felfázik, pedig még nincs is tél.

Kerestem itt a környéken széles/magas lábfejre cipőt, de nem találtam, Netről nem merek rendelni, mert eddig csak DDStep cipőt hordott, más cipőt nem ismerek, nem tudom, milyen méretet vegyek, ha nem tudja felpróbálni.

Valakinek van ötlete?


2021. nov. 11. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyàr elején 21-es volt a fiamnak..


Az egyik márkából a 23-asba bele sem megy a lába màr, másikból pont jó és. 24-es hótaposót vettem neki.


Másik gyerekemnek nem nőtt ennyire a lába..


A hideg nem ezen múlik, a cipő hőáteresztése is számît, bàr még hidegek nincsenek.


Egy vastag zokni akàr 1/2 szám vagy többet is jelenthet.

2021. nov. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok

Vedd ki a talpbetétet állîtsd rá.

2021. nov. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pff, tök jó ötlet, hogy nekem miért nem jutott eddig eszembe?! Ma hozzámérem a lábához a betétet.
2021. nov. 12. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!