Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy baj, ha 27 hónaposom...

Nagy baj, ha 27 hónaposom este lefekvés előtt és reggel ébredés után is megissza a 2,5 dl tejet?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy inkább vacsorázzon, de napközben nem nagy étkű, neki tejjel kezdődik a nap és azzal is ér véget. Miért olyan nagy baj ez?
2010. szept. 4. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért nagy baj:)nekem is 27 hónapos a lányom reggel-este 2,5dc kakaó(tejet nem issza)utána fogmosás.Amugy is kell neki ennyi tej szerintem.
2010. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

dehogy baj, sőt!

modjuk az én babám tápszert iszik kakóporral, reggel-este 2,5 dl-t. 2 éves lesz.

2010. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az enyém már nem fogadta el a tápszert. Reggel este tejet iszik cukor, minden nélkül, viszont a reggelihez még bemegy 1,5 dl tea vagy kakaó.
2010. szept. 4. 15:13
 4/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló. Neked miből issza a reggeli és esti adagot?
2010. szept. 4. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok.Cumisüvegböl issza.Napközben már pohárbol iszik,de a reggeli és esti kakaó még cumisüvegböl megy.Nem is akarom leszoktatni,majd ha ugy gondolja ugyis leteszi.:)
2010. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23 hós és reggel/este issza a babatejet, cumisüvegből. Had igya:) mivel szó szerint semmit nem iszik napközben, szépen megebédel és a délutáni alvás elött kap még 1,5 dl tehéntejet. Ha ezt nem adom, aznap kb 3-4 korty vizet vagy teát inna. Ennyivel több lötyi megy igy bele. Ha a tejet sem inná meg, bajban lennénk:( ameddig elfogadja, addig itatni fogom.
2010. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lányom 2 éves kora óta lefekvés előtt még megiszik egy nagy bögre kakaót. Reggel pedig addig fel sem ül az ágyba, amig oda nem adom neki a kakaót.

Bögréből issza, van hogy szivószállal. Cumisüvegünk 1 éves kora óta nincs.

2010. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!