Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen hátrányt/kárt szenvedte...

Milyen hátrányt/kárt szenvedtetek el a COVID miatt ami kihatással volt a kisgyereketekre is? Hogyan mondtátok el neki?

Figyelt kérdés
Történt veletek a járvány óta olyan dolog, ami miatt a gyereketek szenvedett hátrányt, vagy kihatással volt rá is? Mi volt az, és milyen hatása lett? Hogyan mondtátok meg a gyereknek? Lett kompenzálva?

2021. nov. 15. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Rákos vagyok, kemóterápiára járok. Mivel ha elkapom, valószínűleg nem élem túl, ezért elköltöztem a családtól. A gyerekek ki vannak akadva.
2021. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Semmilyet
2021. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyenlőre gyeden vagyok, de munkahelyem megszűnt (csődbe ment a hotel), így nem lesz hova visszamennem dolgozni.

Ezért tanfolyamra megyek, hogy legyen olyan szakmám amivel saját vállalkozásom lehet. Így hétvégente nem leszek itthon. Már most rosszul érinti őt (5 éves a nagyobb) mert hétvégente eddig mindig kettesben mentünk vásárolni. Nekünk ez volt a csak mi közös programunk.

Vagy ilyenkor mentünk a mamáékhoz.

Elmondtam h ezt most muszáj, mert a nem dolgozok, akkor nem lesz pénzünk. Megérti, de majd elsírja magát ha szóba kerül h hétvégén suliban leszek

2021. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehetett apás szülés, mert a férjemet feltartották a covid-teszttel, engem meg közben betoltak a műtőbe császárra.
2021. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A járvány miatt nem latogathattuk a dédiéket, akiket annyira imádnak a gyerekek. Sajnos a dédimama nyáron meghalt (nem covid, rák), így elbúcsúzni sem tudtak tőle. :(
2021. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Covid miatt túl óvatosak voltunk és nem látogattuk a dédiket, csak 1x az évben. Egyikőjük covid szövődmény miatt meghalt. Lelkiismeret-furdalásom van, hogy jobban kihasználhattuk volna az időt együtt. Túlságosan féltünk, mégis tőlünk függetlenül kapta el és vitte el…..

A gyerekek még kicsik, nem értik ezt. Ha nagyobbak lesznek és a dédiről lesz szó, valószínű nem az en verziómat fogják hallani, hanem hogy beteg lett.

Az emlékét pedig megtartjuk, próbálunk minél többet emlékezni együtt.

2021. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk håtrány 2 hónapal később tudtam kezdeni munkahelyemen idėn.
2021. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A karanténnak, a vakcinának (vérrögök, arcbénulás) és az ijesztgetésnek komoly károkozással kihatása volt. Bár a kísérlt miatt az első vakcinák nagy része -a jelek szerint is- csak placebo volt, akkor még kevesen panaszkodtak.
2021. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!