Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a teendő ilyenkor a lányomm...

Mi a teendő ilyenkor a lányommal, ötletek, várjak még? Bőv lent.

Figyelt kérdés

szóval 19 hós lányom múlt hét pénteken kakilt,aztán csak hétfőn kúppal.majd csütörtöktől adom neki a leavolac szirupot és aznap kakált.ma szombat van és csüt óta semmi.

várjak még mert a szirupnem fejtette ki a hatását?

ha holnap se kakil délutánig adjak neki megint glicerines kúpot?

miért lehet ez nála?már teljesen be vagyok pánikolva!

azt azért hozzá teszem hogy nem nagy étvágyú ,pont ezért ha 1-1nap ki szokott maradni abból nem szoktam gondot csinálni.de ilyen még nem volt hogy 3 naponta és azt is segítséggel.

meg azt is megfigyeltem nála hogy a jön a foga akkor neki nem megy mindig a kakilás.most bújt ki pár napja a 18-dik foga.

segítsetek,ha tudtok.tanácsokat,megnyugtatásokat szívesen fogadnék.

köszönöm!


2010. szept. 4. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

én tuti nem tömném gyógyszerekkel...


szilvalekvár és kamillatea.

gondolom doki mondta hogy gyógyszert adj..


ha valóban nem sokat eszik nem aggódnék.

ha jön a foguk ált. hasmenés szokott lenni nem szorulás bár ez lehet egyéni is.

2010. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adjál neki minél több gyümölcsöt, zöldséget! Szilva, szőlő amúgy is hajtó hatásúak, és most pont szezonálisak is. És igyon minél többet! Ha szorulásra hajlamos, akkor gondoskodj, hogy a lehető legtöbb rostot egye, gyümölcsök, zöldségek, müzli.
2010. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólásokat!!!

sajnos még ma se kakilt.de adtam neki szőlőt délelőtt és ivott szőlőlevet.pukizni sokat pukizik gondolom a szőlőtől.

meglázmérőztem de semmi,nem is éreztem hogy kemény volna neki odabenn.

hát várok holnapig és ha még akkor se lesz eredmény akkor szerintem adok neki glicerines kúpot.

egyszerűen nem tudom elhinni hogy csütörtök délelőttől nem kell neki.

2010. szept. 5. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!