Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a lányommal?...

Mit csináljak a lányommal? Menstruációja van És ilyenkor teljesen bekattan 3 napra, üvölt, mindenkinek beszól, bunkó. sír csapkod.18 éves.

Figyelt kérdés
Különben nagyon aranyos lány, igaz nagy szája van.. de ez már türhetetlen. Köszönöm a válaszokat! 43N
2011. aug. 6. 15:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Ilyenkor senki sem olyan, mint máskor, mindenki bekattan, csak mindenkinél másban nyilvánul meg.
2011. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Nyugtatotea keverek, Hangulatjavito teakeverek, vagy pedig valamilyen enyhebb nyugtato, pl. valerianna.

De tudsz vele beszelgetni is arrol, hogy probaljon meg viselkedni, hiszen ezzel megkell tanulni egyutt elni.

2011. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Hallottam most egy új gyógyszerről, ami direkt menzeszes idegességre van. Kérdezz rá a patikában. Rám ilyenkor takarítási mánia jön. Mindent kitakarítok, kimosok.

Próbáld megnyugtatni a lányod, pihenjen, hallgasson zenét, nyugodjon meg. Neki is rossz, összezavarodik a hormonháztartása, azért ilyen.

2011. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

irassatok fel neki fogamzásgátlót, akár szexel, akár nem. én 17 vagyok, 11-16ig ugyanez. mielőtt megjött, minden hónapban kaptam osztályfőnökit emiatt, mert verekedtem, kiabáltam egész nap a suliban, végül mindig haza lettem küldve... amikor megjött, akkor meg két napig ordítottam itthon, úgy fájt a hasam, éjszaka szaladtak velem az ügyeletre anyáék, az orvosok már a fájdalomcsillapító injekcióval vártak, amikor apa betelefonált, amitől egy negyed óra múlva összeestem és elaludtam. nem tudták kideríteni, miért viselem ennyire rosszul, végül bejelentettem itthon, hogy lefeküdtem a barátommal (1 év után, azt hozzáteszem). irattam fel fogamzásgátlót a nőgyógyásszal, és fokozatosan megszűnt nálam ez a premenstruációs szindróma, a hasam is csak annyira fáj, hogy már a nospa is elég :)

remélem tudtam segíteni ! tudom, milyen rossz..

2011. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Tinédzserkor elhúzódhat ilyen sokáig. Ülj le beszéld meg vele mikor nincs meg Neki és gyakoroljon egy kis önuralmat. Kedvesen, de határozottan szólj rá, hogy normális ember nem csinál hisztit, akkor sem ha rossz passzban van!

22/N

2011. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem viseli kellemesen az első 3 napot, és ilyenkor természetes is, hogy ingerültebb valaki. Lehet az is, hogy kitolódik a PMS. Arra kijött egy új szer a magne b6 femina. Vegyél egyet próbáljátok ki. Vagy menjen sportolni vmit. az levezeti a felesleges feszkót.
2011. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

MagneB6 feminát ajánlom!:) Gyógyszertárakba lehet kapni nekem bevált. :)

( http://www.youtube.com/watch?v=Lc8-o_cqLBY ) ;)

2011. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Mennyire lehet aranyos, ha nagy szaja van? Ez a menstrualas dolog, csak kifogas, es meg Te is alairod. Ha nem engedned neki a csapkodast, uvoltozest, nem csinalna, ha verzik ha nem.
2011. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó: te nem férfi vagy véletlenül.....?
2011. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

magneb6 femina!


csodákat művel..sajnos én is ilyen vagyok :(

2011. aug. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!