Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden karácsonykor hallok a...

Minden karácsonykor hallok a cipődobozos ajándékokrol. Ki kapja ezeket és hogyan?

Figyelt kérdés
Van két gyermekem. Ők idáig egyszer sem kaptak. Pedig elég nehéz anyagi helyzetben vagyunk és eddig egyszer sem tudtunk venni nekik karácsonyi ajándékot. Hogy zajlik ez? Kik kaphatnak? És hogyan?

2021. nov. 19. 10:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
71%

Jön a kari, itt a képmutatás.

Bezzeg januártól októberig azt fröcsögitek, menjen tanulni dolgozni, meg minek szült gyereket.

Nagyszerű.

2021. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%
utolsó, egyetértek. családsegítős vagyok. csak tudod ilyenkor mindig az jut eszembe, nem az a szerencsétlen gyerek tehet róla... és a végén megint segítek, holott a szülő kvára nem érdemli meg, és csak azt látja, hogy majd más megoldja a problémáját, de erről még mindig nem a gyerek tehet... ördögi kör :(
2021. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
68%

21, 22!


Már meglévő gyerekekről van szó. Nem tud úgy dönteni, hogy nem szüli meg őket. Azt se tudni, miért, vagy hogyan került ebbe a helyzetbe. Siman lehet, hogy pl meghalt a gyerekek apja.


Amúgy én pl adakozok évközben is. A helyi elelmiszerbankot támogatom heti 2 euróval - nem Magyarorszagon élek-, illetve ha az üzletben vannak, akkor megvásárolok mindent a listájukról. Itt szokott lenni szülinapos és karácsonyi akció, ahol játékokat lehet leadni -kizarolag újakat- ott is szoktam adni. A gyerek nem tehet az anyagi helyzetukrol.

2021. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
82%
22 vagyok, ez miért is nekem szólt?!
2021. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

24!


Szerinted?

2021. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azzal van a bajom, minek szül az ember ha nem tudja eltartani?

Helyi család segítőnél lehet jelentkezni csomagokért.


Én sokáig csináltam dobozokat, de akkor hagytam abba amikor elvették megkérdezték mi van benne mondtam lego és iskolai cuccok. Erre külön tették, vitték haza. Szóval nekem ez undorító

2021. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

22, 24 vagyok. idézek


"A gyerek nem tehet az anyagi helyzetukrol." - te írtad

"mindig az jut eszembe, nem az a szerencsétlen gyerek tehet róla" - én írtam


még mindig nem értem... attól, hogy mit gondolok a szüleiről, attól a gyerek továbbra se tehet róla.

2021. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
90%

26 - vitték haza

vagy eltették, post it-el ráírták, hogy kinek viszik célirányosan, mert a sulitól már 3x kaptak jelzést, hogy nincs a gyereknek színes ceruzája. ez elképzelhetetlen, ugye????

hozzánk is hozzák az adomány ruhákat mondjuk, zsákban. Aki elmegy a ház előtt csak azt látja, hogy behordjuk a sok zsákot, majd én mikor megyek haza kiviszek hármat, beteszem a kocsiba és elmegyek. Azt nem látja, hogy a falu másik végében célirányosan viszem 1-1 családnak mind a 3 zsákot. És mi lesz ebből? hogy a családsegítős kiválogatja és hazaviszi...

2021. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a privit kérdező, már ha te írtál rám - én kértelek, hogy ird meg, mit szeretnek a gyerekek. Körülnézek, biztosan tálalni fogok valamit. December közepe körül küldök csomagot a családomnak, előtte jelentkezem majd a címedért- ha addig nem írod meg privátban.
2021. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Igen én írtam. Köszönjük.
2021. nov. 19. 18:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!