Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis, ovis anyukák! Mennyi...

Bölcsis, ovis anyukák! Mennyi időbe tellett a beszoktatás kezdetétől számítva, amíg ti magatok is megszoktátok/ a szívetekben elfogadtátok a gondolatot, hogy már nem lesztek annyit együt a gyereketekkel, mint addig?

Figyelt kérdés
Ma kezdtük a bölcsis beszokást, és persze tudom a kislányom érzési a legfontosabbak. Mégis, nagyon ki vagyok borulva az elválás gondolatától, miközben tudom, hogy jó helye lesz. Vígasztaljatok meg, nálatok hogy volt?
2010. szept. 6. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

kb. 2 hétbe telt, egy 1,5 éves kisfiú anyukája =)

Habár még mindig sírással válunk el, de az elmondások szerint jól bírja a bölcsit.

2010. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is ma kezdtük a beszokatást a bölcsibe. Kisfiam 2,5 éves, iszonyú anyás. Reggel 8ra mentünk, sem itthon, sem ott nem evett. Ott kellett lennem mellette, két óra alatt sokat oldódott, majd hirtelen mellém állt, és közölte, menjünk haza, hiányzik apa. Mondtam neki, hogy dolgozik, de akkor meg úgy sírt, hogy megszakadt a szívem. Jövő héten már ott kell aludnia. Eddig csak velem aludt el, úgy hogy simogatta a hajam. Baromi nehéz lesz szerintem. Ja és persze már mondta, hogy nem szereti és nem megy. Úgyhogy nagyon kíváncsi vagyok mikorra szokja meg és mennyire változik meg a személyisége, mit hoz ki mindez belőle. Egyébként én már hetek óta nem tudok normálisan aludni, feszült vagyok, az elválás gondolata, a munkába visszatérés, új felállás, stb. Kikészültem. de igyekszem arra gondolni, hogy ez az élet rendje, és jó lesz neki ott, mert a gondozónők nagyon kedvesek. Nálatok hogy ment?
2010. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott gondot. Láttam, hogy ő jól érzi magát, így én is nyugodt voltam.
2010. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ő jól érezte magát, olyan volt neki mint egy játszóház. De még csak 1 órát voltunk ott és én is vele voltam. Ott is tízóraizott a többiekkel, simán elfogadta az ételt. Ez azért megnyugtató. Azt hiszem nekem is be kell szokni, úgy, ahogy neki is.
2010. szept. 6. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi tegnap kezdtük a bölcsit.Tegnap még ott voltam vele.Ma már 1 órára ott hagytam.Amikor mentem érte sajnos sírt.Majdnem megszakadt a szívem.Azt nem tudom hogy fogom ezt túlélni.Csütörtöktől már ott eszik.PÉnteken meg ott alszik.Elég rövid szerintem így a beszoktatás,de hétfőn már dolgozni kell mennem!
2010. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!