Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen márkára váltsak?

Milyen márkára váltsak?

Figyelt kérdés

Philips Avent - et használok. De 1 éve szinte lehetetlen beszerezni etető cumit, itató fej sehol sem kapható, csak az üveggel - nagy nehezen felturva az internet bugyrait. Klasszikus játszócumi hiány már több mint 1 éve. A gyártó előírása, hogy 3 havonta cseréljük ezeket. Ezt ezidaig be is tartottam...

Azt szajkozza mindenki, hogy gyártási probléma van a Philipsnél.

Ha próbáltál több márkát mi az, ami neketek bejött. Könnyű hozzá cserélhető részt venni?


Most vettem egy próbának egy NUK os itató poharat, ami szinte ugyanúgy néz ki, mint az avent, de érdes a szilikon része és kiköpi a gyerekem.

Nagyon ragaszkodik a megszokott dolgaihoz.


Csak úgy repülnek a 2,3,4e forintok kvázi a kukába. Ha találok egyet valahol az internet sötét bugyraiban 2ora kutatás után, akkor fizethetek a szállítási koltsegert is, de mar sajnos nem lehet találni ezeket a termékeket.



Jön a 2.babám és nem szeretnék így járni, hogy vadászni kell ezekre. Idegorlo.

Mire váltsak?



2021. dec. 11. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Philips Avent mellett Mam-os cumisüveget és itató poharat, kulacsot is vettem, azokat is használják a gyerekek. Szerintem teljesen jók, az alkatrészeket is viszonylag könnyű beszerezni több webáruházból is. És ráadásul olcsóbb is.
2021. dec. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itatópoharat nem használtunk, de cumisüveget és cumit mi kapunk Aventeset.


Cumiból én a fej kialakítását, formáját nézem, így volt DM, Rossmann sajátmárkás, NUK-os.


Cumisüvegből Avent, MAM, de továbbra is az Aventet használja.


Itatópohárból a NUK 360 jött be.

2021. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tomee tipee. Az sem olyan jo mint sz svent,de majdnem.


Nuk, mam,chicco nálunk nem vált be.

Mamból csak a cumi

2021. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemtom hol nézed, én alzáról rendeltem 3 napja csak a fejeket, és van mindenféle. A teljes Philips avent termék család minden eleme megtalálható ott kb. De dmben is szoktam látni a cumi fejeket. Lehet csak nálunk (Pest megye), de itt nem számít ritkaságnak. Esetleg ha ragaszkodtok ehhez a termékhez, és nálatok nem kapható, kérj meg valakit, hogy vegyen neked több darabot Pesten és vigye el. Az alza nem tudom szállít e hozzátok, de viszonylag sok helyre elmennek.
2021. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pelenka.hu

Van rengeteg avent etető cumi

2021. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!