Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hasfajas miatt váltsak anyatej...

Hasfajas miatt váltsak anyatejrol tápszerre?

Figyelt kérdés
A kislányom 7 hetes a kezdektol nagyon fáj neki a hasa, már a létező összes hasfajas elleni szert végig próbáltuk napokig, de semmi, talán a Biogai hatott valamit de már az sem. Minden házi praktikat, külföldről is hozattunk hasfajasra szert, de az sem vált be. Viszont már ott tartunk hogy egesznap ordít a görcsöktol, minden etetesnel sir, kapkod a cici után, folyton hány nem bukik, hanem hány, néha picit sárga, ettől nem tud aludni sem, már úgy vagyok vele inkább adok neki tápszert ha attól nem fog fájni a hasa, úgy sajnálom szegényt anyatej ide vagy oda.
2021. ápr. 28. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És miből gondolod, hogy a tápszertől nem fog fájni a hasa? Mármint lehet hogy jobb lesz, de a tápszeres babák is ugyanúgy lehetnek hasfájósak, honnan veszed, hogy az biztos megoldja a gondot?
2021. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
És azt próbáltad már, hogy te magad diétázol?
2021. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a hasfájás mellé refluxos is? Sárga hányás gyomorsav is lehet.
2021. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom biztosra, de már jobb ötletem sincs, csak félek ha kiprobalom és mondjuk az sem válik be, utána nem fogadja el újra az anyatejet.
2021. ápr. 28. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te diétázol tejre?
2021. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egesznap semmit nem eszek már több napja, csak teljes kiorlesu kenyeret vaj nélkül csirkemell sonkával. Nem iszom kávét, szensavasat. Pont ezek miatt, de ez sem segített a helyzeten. Ezért vagyok teljesen tanácstalan.
2021. ápr. 28. 21:26
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem cserèlnèm le az anyatejet. Gondolom màr kb. mindent pròbàltatok. Lajhàrtartàs, hordozàs megvolt? Blokkszoptatàs, mikor 3 òrànkènt vàltasz mellet?
2021. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Csirkemell sonkàban lehet tejfehèrje, nagyon èrzekeny babàknàl ennyi is gondot okozhat. Szerintem egyèl zöldsegeket meg gyümölcsöket, különben kikèszülsz a vitaminhiànytòl.
2021. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 2 hét,totál tejmentes dieta kell ahhoz,hogy kiürüljön belőled a tejfehérje. De a fiam majd 5 hónapig volt hasfájós. Diétaval jobb lett,meg talan az espumisantól. Lehet ilyen alkat, sajnos a fiam is csak kinőtte.
2021. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tápszeres volt a babám, mi is mindent kipróbáltunk, de semmi... ki kellett várni az üdvös 3 hónapot és utána szép lassan elmúlt. Úgyhogy emiatt nem váltanék semmiképp. Az orvos mondott valamit a hányásra?
2021. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!