Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engeditek a gyereket a számító...

Engeditek a gyereket a számítógépen játszani, és ha igen akkor milyen játék, ami engedélyezett, melyek amik tiltottak?

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
6 eves, nem.
2021. dec. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
5.5 éves, nem. (nincs is rajta játék).
2021. dec. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
7 éves lesz jövő hónapban a lányom. Számítógépen nem játszik, de tableten igen. 2 játék van amit szeret, a Tocca World és a Candy Crush. Nem kell tiltanom, mert nem érdeklik a korban nem neki való játékok.😅
2021. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

8 éves azzal játszik amivel szeretne. Nem korlátozom, csak az időben. De mivel kitűnő mellette jár tanulmányi versenyekre, rajziskolába, nem is sok ideje van.

Fortnite

Minecraft

Pubg

Gta a kedvencei

2021. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Bírom, hogy most milyen nagy divat tiltani a gyereket ettől az új, gonosz számítógéptől. Bezzeg régen a gyerekek kint játszottak az udvaron. A valóságban pedig régen a gyerekek már ovisként is a kínai Nintendo koppintással játszottk napestig. :D
2021. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
5! Már akinek volt számítógépe. Nekünk pl nem volt, mi kint jázszottunk, bicikliztünk, kutyáztunk. 39 éves vagyok, nem voltunk pedig szegények.
2021. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekünk meg akkor lett számítógépünk, amikor kistesóm ovis volt,. mégis kettőnk közül ő töltött több időt a szabadban, ő gördeszkázott, sarazott, kutyázott, míg én jó időben is a szobában gyurmáztam meg színeztem.
2022. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!