Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen nadrágban jár az elsős...

Milyen nadrágban jár az elsős lányod iskolába?

Figyelt kérdés

Melegítőnadrág, farmer, bélelt leggings? Mi a leggyakoribb az osztálytársak körében?


Szoktak "sínadragot" viselni a benti nadrág felett vagy ugyanazt viselik az udvaron, mint bent?

Hány fokos nálatok a tanterem?



2021. dec. 31. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs idő szünetben öltözködni. A sínadrág felesleges.
2021. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk elég meleg van bent, 24 fok körül.

Én kicsit sokallom, de próbálom úgy öltöztetni, hogy melege ne legyen, de ha fázna fel tudjon húzni valamit.


Melegítőben nem megy senki.

A legtöbb lányon leggings van. A lányom is ezt szereti a legjobban, tunikával, de néha farmert kér. Azokból is van puhább anyagú, ami nem kínszenvedés egész nap sem.


A leggings nem a legvékonyabb fajta, de nem is a bundás. Alig mennek ki, így az udvaron sincs gond. Autóval viszem, annyi idő alatt nem fázik.

Amúgy, nálunk kérték hogy legyen vízhatlan vagy egy legalább egy plusz nadrág.


A lányom sosem fázik, nem tudom kitől örökölte. A férjem is meg én is fázós vagyok…

2021. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Farmerban vagy treggingsben jár. A leggings kevés most télen, mert ők sokat vannak az udvaron. 20 percesek a szünetek, minden nap át kell sétálniuk a tesi csarnokba vagy az uszodába és átöltözni sajnos nincs módjuk. Csoda, hogy a kabátok elférnek, overálra nincs hely.

Egyébként meleg van, így legtöbbször pólóban és kardigánban van, amit le tud venni.

2021. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak melegítősök, leggingsesek, bélelt leggingsesek, farmeresek. Az enyémnek is mindegyik van, tegnap pl farmerben volt a városban, amúgy a béleltebb leggingset hordja.
2022. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!