Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8-10 éves fiú gyerekre nadrág...

8-10 éves fiú gyerekre nadrág alá mit adtok? Egy nadrág nem elég, de azért még overallba sem kell bújtatni. Harisnyát, vagy jégeralsót, "alánadrág"? Iskolában nincs melege két nadrágban?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

3 fiam van, de egyik sem vett volna fel harisnyát vagy hasonlót 8 évesen, az biztos.

Enyémek ilyenkor sima nadrágban jártak, járnak, ha igazán hideg van, akkor vették fel a pamuttal bélelt nadrágot, aminek meg az a hátránya, hogy meleg az iskolában.

Te miben jársz ilyenkor?

2015. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én lányként is csak nadrágba jártam már ilyenkor, melegebbe persze, kord meg düftin anyagúba. Csak korcsolyázáshoz, szánkózáshoz vettem dupla gatyát.
2015. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Bélelt farmert visel a fiaim ilyenkor ,és nem fáznak .
2015. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Nadrág.
2015. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
8 éves a fiam, sima farmerben jár, nem fázik benne. Ennyi idősen már szerintem nem kell aláöltöztetni, hacsak nincs extrémen hideg, vagy nem tölt összefüggően órákat a szabadban. Amúgy de, nagyon melege lenne, ha aláöltöztetném még pluszban. De nem fázik így sem, útközben sem, pedig nem kocsival visszük, busszal jár iskolába, és a buszig is kell egy nagyobbacska sétát tenni.
2015. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Harisnyat adok, de nem tul vastagot, es igy nincs melege az iskolaban. :)
2015. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
vékonyabb 40 denes harisnyát adok a fiamra
2015. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!