Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki esetleg terhesseg alatt...

Aki esetleg terhesseg alatt elkapott valami nagyobb fertozest ami magas lazzal jart lett vmi baja a babajanak? Pl aztizmus…

Figyelt kérdés
Ilyen osszefuggest olvastam a terhesseg alatti virusfertozes es aztizmus kozott,sajnos en is atestem sulyosan egy fertozesen és most nagyon félek.
2022. jan. 14. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
mi az az aztizmus?
2022. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mármint autizmusra gondolsz?

Az autizmus egy annyira tág jelenségeket magába foglaló zavar, hogy az okait még senki nem tudja, csak találgatások vannak.

Hogy lesz-e baja a babának, és ha igen, mi, az is nehéz kérdés.

Sok függ attól, hogy milyen fertőzésről van szó és hogy a terhesség melyik szakaszában voltál érintett.

2022. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17 héten vírusos hasnyálka hártya gyulladás, egy hétig magas láz, hasmenés hányás, a genetikai uh ra 20 héten tudtam elmenni, de még akkor is nagyon gyenge voltam Egészséges gyerekem született.
2022. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A covidot kaptam el a 30.héten,de nem ez a lényeg,hanem hogy nekem is egy hetig magas lazam volt es tudogyulladasom es a crp ertekem aminek 5 alatt kellett vna lennie felment 100-ig,megszuletett a babam es kivulrol egeszseges de nagyon felek h esetleg emiatt az idegrendszere serulhetett…és bocsánat elirtam de autizmusra gondolok igen…
2022. jan. 14. 11:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!