Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Agyrazkodassal meddig lehet baj?

Agyrazkodassal meddig lehet baj?

Figyelt kérdés
2 napot voltunk kórházban, 3 napja vagyunk itthon. Nagyon félek még, hogy lehet gond. Meddig áll fent a veszély? 3 éves
2022. jan. 14. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazaengedtek ott már nagy baj nem igen lehet.
2022. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen ingerek érik: hőmérséklet változásnál előfordulhat a fejfájás tünete szerintem.
2022. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A húgomnak volt anno 4 évesen. Nagyjából 2 hétig fekvésre, ágy nyugalomra ítélték. Első 4-5 nap félhomályban, ingerszegény környezetben. Aztán ahogy jól esett neki, már mozgolódhatott finoman. A legnagyobb gond ami történt szerencsére csupán a hányás, fejfájás, szédelgés, nem tiszta látás volt.
2022. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy baj akkor már szerintem sem lehet, be kell tartani, amit mondtak az orvosok. Pihenés, inkább fekvés, mesenézés.
2022. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem. Állandóan figyelem, ideges vagyok.
2022. jan. 15. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!