Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisfiam az ágyon...

3 éves kisfiam az ágyon ugrált és a fölötte lévő könyvespolc sarkába beütötte a fejét. Ugye nem lehet agyrázkodasa ettől?

Figyelt kérdés
A fején kb 3 cms véralafutas van ami kicsit puklis. Azonnal lejegeltem neki utána ment és ugralt tovább .persze raszoltunk h ne tegye. Azóta is aktívan játszik. Kb fél órája történt.
2016. aug. 4. 20:00
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha nincs hanyingere nem szedul es nem lat kettot akkor semmi baja nincs
2016. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Ez van, ha valaki nem tudja a gyerekét megnevelni.
2016. aug. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodik semmi ilyesmire kedves első
2016. aug. 4. 20:34
 4/8 A kérdező kommentje:

2 !

Ez nevelés kérdése lenne? Ugyan...

2016. aug. 4. 20:35
 5/8 anonim válasza:
Akkor semmi komoly baja nincs :) (elso vagyok)
2016. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bízom benne ☺
2016. aug. 4. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hány nem szédül nem fáj a feje akkor nincs baja. :)
2016. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a normális hozzászólók is írták nincs semmi baja, ha nem tapasztalsz hányingert, hányást, aluszékonyságot stb. Nálunk ettől nagyobb balesetek is történtek már és szerintem nálatok sem ez volt az első és utolsó ilyen eset :)

A 2-es meg biztos sosem volt még gyerek :) Én lány létemre akadtam már fenn kerítésen (mai napig megvan a heg), mert ugyanazt akartam csinálni, mint a tesómék (csak hát ők pár évvel öregebbek voltak). Ennek semmi köze a neveléshez.

2016. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!