Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Bilibo játék leköt egy...

A Bilibo játék leköt egy kétévest?

Figyelt kérdés

Érdemes megvenni valamelyik fajtáját?

Ahogy a klipet néztem, annyira nem tűnik olyan nagy számnak, de ettől függetlenül a gyerekek még szerethetik...

Van valakinek tapasztalata?


2010. szept. 8. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Tavaly a gyerekszigeten a lányom kipróbálta, (akkor volt 2,5 éves) kb. 2 percig érdekelte, aztán otthagyta. És más gyerekek se nagyon tolongtak, hogy játszhassanak vele, persze sokan kipróbálták, de nem nagyon ragadtak ott.

Ettől persze lehet még jó, lehet, hogy csak mi voltunk ott pont rosszkor, amikor épp senki nem játszott vele.

2010. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Valahogy én is így éreztem, mert igazából sehol sem találtam vásárlói véleményt róla. Az a kisfilm pedig annyira erőltetett számomra, mert igazából azonkívül, hogy beleülnek és forognak, körberajzolják, meg belepakolnak, nem nagyon csinálnak vele semmit...

2010. szept. 9. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!