Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit és miket rajzolgat a...

Mennyit és miket rajzolgat a 2,5 éves gyereketek? Szokta e kérni, hogy Ti rajzoljatok ezt, vagy azt?

Figyelt kérdés

Az én gyerekem 90%-ban autókat rajzol, de sokszor inkább azt kéri, hogy mi rajzoljunk, aztán ő rajzol bele ülést, kormányt, kereket, stb.

Mást leginkább csak akkor rajzol, ha mondjuk neki, hogy ne mindig autót rajzoljon


2022. jan. 17. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad megmondani mit rajzoljon, azt rajzoljon amit akar.

Nekem bármit rajzol a gyerek, minket is lerajzol, állatokat stb. Rajztáblán, meg papíron is.

2022. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még csak firkálgat(Kör, vonalak, pöttyök). Engem meg szokott kérni hogy rajzoljam le pl. az autót és utána kiszínezem az általa választott színekkel, szívesen nézi, néha megpróbálja egyedül.
2022. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fiam áprilisban lesz 3, cirkál.
2022. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3 lesz áprilisban szintén.

Nagyon ő sem rajzol még kivehető formákat.

Amit kér lerajzolom ő meg kiszinezi.

De sosem ugyan azt kéri. Hol kukasautót,hol valami állatot stb...

2022. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktuk mondani, hogy mit rajzoljon, ő akar szinte mindig autót rajzolni, de sokszor azt mondja, hogy mi rajzoljunk. Amikor mondjuk neki, hogy ő rajzoljon, mert nagyon ügyes, akkor meg azt mondja, hogy ő nem ügyes, inkább mi rajzoljunk
2022. jan. 17. 09:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3 éves lesz a lányom, csak vonalakat húz, kört rajzol. Persze ő bele látja a dolgokat. Tőlem néha szokta kérni, mit rajzoljak le neki. Soha nem mondom meg neki mit rajzoljon, ő magától kitalálja (mondjuk úgysem lehet belőle kivenni, mi az 🤣). Hagyni kell őket kibontakozni, ha autót akar rajzolni, akkor rajzoljon azt. Egyidőben a lányom mindig babát rajzolt, meg tőlünk is azt kérte, de aztán már később mást is akart.
2022. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
3 vagyok nem cirkál😂😂 firkál
2022. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb semennyit, marhára nem érdekli, kb 10mp-ig firkált aztán megy tovább
2022. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2 éves, mindent is kér hogy rajzoljak, ő pedig kiazinezi.

Ő formákkal próbálkozik.

2022. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!