Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviban más egy bölcsis meg...

Oviban más egy bölcsis meg egy nem bölcsis gyerek?

Figyelt kérdés
A lányom másfél évet jár bölcsibe ovikezdés előtt. Ez jár neki ovinál valami "előnnyel" pl? Az óvónők látják mondjuk a különbséget egy exbölcsis és egy nem olyan között?
2022. jan. 17. 14:44
 1/8 A kérdező kommentje:
És ugyanúgy lesz beszoktatás? 2 hét?
2022. jan. 17. 14:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek általában könnyebben alkalmazkodnak, hiszen előzetesen is megszoktak már egy rendszert, néhol kevesebbszer betegednek le, mint a frissen kezdő társak. De ezek nem törvényszerű dolgok. Lehet teljesen másképp is.
2022. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom nem volt bölcsis, kemény 2 nap volt a "beszoktatás". Első nap elhoztam délben, másnap már bent is aludt.
2022. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen elméletileg igen mivel már járt közösségbe ,könnyebben alkalmazkodik.
2022. jan. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3as: embertelennek tartom ezt a rendszert 😓
2022. jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
5, ez nem rendszer, hanem alkalmazkodás volt a gyerekhez. Könnyen beszokott, felesleges lett volna lassabban. Egyébként 1 hetes beszoktatásra készültek, de nem volt rá szükség. Hozzáteszem: majdnem 4 évesen kezdte az ovit.
2022. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam bölcsis, de oviban már első nap elküldtem anyát haza :D

Szerintem jól készített fel rá előtte, az lehetett a "titok".

(Mikor az óvoda mellett sétáltunk már egész kicsi koromban mondta hogyha nagy leszek oda fogok járni lesz sok játék, ő nem lesz ott, de óvó nénik fognak rám vigyázni stb...)

2022. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kislányomat nem is kellett szoktatni,mert alig várta,hogy menjen,már az első nap ott is aludt

Uncsim lánya bölcsis volt,és már ordított,ha meghallotta az ovi szót másfél hónapig ment ez,de azóta sem szereti

Megunta,már nem volt neki érdekes

Szóval ilyen is van,lehet elöny is,hátrány is

2022. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!