Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen evőeszközzel eteted a...

Milyen evőeszközzel eteted a 2 éves gyerekedet?

Figyelt kérdés
Mármint, még baba evőeszközt használtok, vagy már felnőttet?
2022. jan. 18. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Etetem? Magától eszik, sima teáskanál vált be a legjobban, villából meg ami kézbe esik, ikeás gyerek fém evőeszközök vannak itthon (fém és műanyag nyelű) illetve kisebb sütis villa.
2022. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem is engedné, hogy etessem. Szóval eszik ő fém gyerekevőeszközökkel
2022. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk ezek valtak be a legjobban:

[link]

de magatol lapatol mar szerencsere :)

2022. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nálunk még vegyesen működik a dolog, van, hogy én etetem, van, hogy ő egyedül eszik. Az evőeszköz is vegyes, megvan még a babakanala, de azt már kicsinek érzem. Van egy felnőtt műanyag kanál, azzal egész ügyesen bánik. Néha lenyúlja az én evőeszközömet és azzal eszik, de a kanál szerintem nehéz neki. A felnőtt villával ügyes, de félek, hogy megszúrja a száját vele.

Köszi a válaszokat, ideje vennem neki fém gyerek evőeszközt.

2022. jan. 18. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Fém gyerek evőeszközzel vagy teáskanál+ sütis villa kombócal eszik a nemsokára 1,5 évesem, ügyes, nem szúrja meg magát. De ez nyilván az ételbevitel 30%-a, a többi kézzel megy. :D
2022. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk eszik "rendes"evőeszközzel is ,meg műanyaggal is.Mikor milyen kedvevan.Általában azzal a kicsi süteményes villával eszik,levessel én etetem rendes kanállal.
2022. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fém evőeszközzel eszik, olyannal amit a hármas linkelt, csak kés is van hozzá. Nagyon szereti, szépen próbálkozik kenyeret kenni.

De van hogy desszertes villával, vagy kiskanállal ha épp az van. Időnként cserélni szeretne, akkor én eszem a kis villával, ő meg a felnőtt villával.

2022. jan. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 évesen kikérte magának mindkettő a kiskanalat és villát, mert ők nagylányok. 🤣 Rendes felnőtt evőeszközzel esznek azóta.
2022. jan. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel mindig együtt terítünk meg, így kiveszi a fiókból azt az evőeszközt, amivel épp enni szeretne meg azt a tányért/tálat és odaviszi a helyéhez. Néha konkrétan kéri a régi műanyag kanalai közül az egyiket és most már meg is mondja, hogy melyik színűt. De legtöbbször kiskanállal és süteményes villával eszik. Sosem szúrta meg magát, de én sem aggódtam ezen.
2022. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!