Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, aki tud kérem adjon...

Anyukák, aki tud kérem adjon tanácsot!? Kislányom 5 éves egyszerre sírós és visszahúzódó lett. Mindentől elsírja magát. Már óvodába sem szert járni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Óh nem tudom , de biztos történt vele valami. Pedig ő nem is most kezdte az ovit. Az én lányom most kezdte és ő is így viselkedik, pedig szeret oviba járni, legalábbis azt mondja. Állandóan a lázát mérem, mert mindig azt hiszem, hogy amiatt ilyen, de semmi, csak kicsit náthás. Szerintem ő még nem tudta feldolgozni az ovit. Meg van kistesó is. Próbálunk sokat összebújni, beszélgetni, hátha kiböki mi a baja.

Meséld el a te napodat, hogy hogy telt és kérd meg, hogy ő is meséljen az ő napjáról. És mindig beszélj az érzelmeidről is, hogy ő is megtanulja kimutatni.

Én amúgy már délután dokihoz is fogom vinni, hogy nincs e valami szervi baja, attól, hogy nem lázas még lehet beteg. Tegnap is azt mondta, hogy adjak gyógyszert és már 7 órakor lefeküdt, pedig csak 9-kor szokott. De reggel mosolygósan ébredt és volt kedve oviba menni. Arra is gondoltam, hogy nagyon elfárad az oviban és azért olyan nyűgös délutánra. Végülis a nyáron reggel sokáig pizsamában tévézett, ne msiettünk sehova. Délután is hosszú sziesztát tartottunk a kánikula miatt. Most meg egy csapásra eltűnt a jóidő is és még az oviba is mindig rohanni kell. Megváltozott a napirendje is. Meg hát ez az idő kit nem tesz depresszióssá?

2010. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azta..nálunk is teljesen hasonóan mennek a dolgok...igaz itt nincs kis tesó..mi ma voltunk dokinál mert tegnap hányt a kislány az oviban..de úgy egyébként délutánra estére semmi baja nem volt..és attól félek h stresszeli az ovi öt...persze rengeteget beszélünk a dolgokról...ahogyan te is leítad..és nem tudja elmondani mi baj?peddig már 3. éve jár oviba és eddig semmi gond nem volt..

csak azt h félt engem és velem akarlenni???de nem értem miért..ő már 3. éve jár oviba..és eddig minden jo volt.

2010. szept. 9. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!