Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviban nagyon visszahúzódó a...

Oviban nagyon visszahúzódó a kislányom, itthon pörög, dumál, okos, ügyes, ott nem csinál semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem régóta jár, mondják is, hogy csak beszokik éppen, de mikor jön helyre? Úgy sajnálom minden reggel ahogy ott hagyom. (ezt nem látja rajtam)
2010. márc. 22. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! (:

Az én lánykám is így kezdte.Félős volt az oviban,otthon pedig pörgött-forgott,de már nagyon szereti az ovit,és mikor bemegyünk az oviba,már rohan a kis barátnőihez! (:

A kislányod is megfogja szokni,csak még új a környezet,mások az emberek.

Sok sikert! (:

2010. márc. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm! S mennyi idő alatt szokta meg? Kellett valami segítség, beszélgettetek valamiről, vagy csak úgy egyik napról a másikra?

2010. márc. 23. 07:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom iszonyatosan nehezen szokott be, hónapokba telt,mire valamennyire felengedett. Én úgy próbáltam segíteni neki, hogy esténként egy kislányról meséltem, akit persze szintén Rékának hívtak, és a kisRéka egy napját meséltem el mit csinált az oviban, milyen bátor volt, játszott a barátaival stb. stb. Egyszer csak ez elkezdte motiválni és egy idő után nem volt szükség a mesére. Most már nagyon szereti az ovit.
2010. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok! (:

Hát nála ez úgy volt,hogy amikor vittem oviba,mindig sírt,hogy nem szeretne menni.Toporzékolt,mindent csinált,de letérdeltem elé,és megmondtam neki,hogy anyunak és apunak el kell mennie,menny be szépen a barátnőidhez. Erre nagyon aranyosan elmosolyodott,és besétált.Leült egy székre,és elkezdett rajzolni. Odament hozzá egy kislány,és ketten rajzoltak. És ez napról-napra így ment. Nem kellett segítség,kb. két hónap alatt szokta meg,addig nem szívesen ment.

2010. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!