Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki próbálta mind a kettőt,...

Aki próbálta mind a kettőt, melyik a jobb a NOSIBOO vagy a ORRSZIPORSZI?

Figyelt kérdés

Nekem az ORRSZIPORSZI van. Egy trauma a gyereknek, és úgy látom alig szív ki valamit, utána meg folyik bőven szegénynek.

Érdemes a NOSIBOO megvenni? Az árát tudom. Kisebb trauma, halkabb? Jobban szív?



2022. jan. 19. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A nosiboo kevesebbet szív és ugyanakkora "trauma", szerintem az orrszi porszi szívja ki a legtöbbet, ha nem jön ki semmi, akkor nincs takony, használj tengervizes orrspray-t.
2022. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Mi Nosiboo-t használunk születése óta,most öt hónapos. Volt már beteg is, a hatékonyságával tökéletesen elégedettek vagyunk. A babánk nem fél tőle, sőt, már ő is fogja a fejét. Ha álmában kellett szívni az orrát amikor szörcsögött, akkor fel sem kelt rá. Én csak ajánlani tudom. Ismerősi körben nagyobb gyerek (2 év) simán kiszívja magának vele.
2022. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Másodikkal értek egyet. Próbáltuk mindkettőt, a nosiboo tényleg nem zaklatja fel annyira.

Használtan meg lehet kapni jobb áron.

2022. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meggyoztetek. Indulokk a brandonba...
2022. jan. 19. 18:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nosiboo-t lassan hat éve nyúzzuk, ebből négy éve három gyerekkel. Nem igaz, hogy nem szív úgy, mint az orrszi-porszi, az is van nekünk, azzal kezdtük, de az első náthánál is zavart a porszívó kerülgetése. Iszonyú drága, de hosszú távú befektetés. Kevés olyan gyerektermék van, ami ilyen hosszan kihasználható.
2022. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Megvettem. Hát elég hangos ez is, eljátszott vele a gyerekem 20percet,de nem félt tőle, legalább!

Minden plüsst "meggyogyitott", apukájat is, aztán ő következett - hát volt sírás bőven,orr eltakarás, de sokkal kevesebb ellenállás volt mint a porszivoval... talán majd idővel megbékél.

Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat!

2022. jan. 19. 22:31
 7/12 mi a fene ***** válasza:
100%
Vannak ilyen "gyerekkínzó"eszközök, de hasznosak. Amkor az enyémek kicsik voltak, csak kézi, volt nem olyan hatékony mint a mostaniak. A lányom nappal porszívóra szerelhetőt használt, éjszaka kézit, hogy a másikat ne zavarja. Eleinte le kellett fogni a gyreket, de később már maga kérte, hogy szívja le.
2022. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
40 ezer borzasztóan sok érte, szerintem nincs sok különbség a porszívós és a nosiboo között és hangos is mindkettő.
2022. jan. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A 40 ezret azért fizeted, hogy ne kelljen minden áldott alkalommal elővenned, bedugnod és átszerelned a retkes porszívót. És amikor nem kell többé, a felét kb vissza is szerzed, mert használtan is drágán mennek
2022. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a napokban adtuk el Facebook marketplace-en 28000 forintért.

Valóban a kényelem a különbség, amikor a gyerek meg volt fazva, nem kellett a porszivót kerülgetni. Illetve halkabb, társasházban éjjel ez szempont.

2022. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!