Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki próbálta mind a kettőt,...

Aki próbálta mind a kettőt, melyik a jobb a NOSIBOO vagy a ORRSZIPORSZI?

Figyelt kérdés

Nekem az ORRSZIPORSZI van. Egy trauma a gyereknek, és úgy látom alig szív ki valamit, utána meg folyik bőven szegénynek.

Érdemes a NOSIBOO megvenni? Az árát tudom. Kisebb trauma, halkabb? Jobban szív?



2022. jan. 19. 16:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy érdekel valakit- talán a jövőben, ha olvassa, olyan aki hasonló kérdést írna ki-, de ma már nevetve szivogatta a ruhajat, kezet, arcat es picikét az orrát,persze ez 1,2mp volt, úgyhogy be kellett vessem magam, ami nem tetszett neki, de nem volt annyira drámai, mint eddig, pár nappal ezelőtt.... már csak azt bánom, hogy nem ismertem ezt korábban, lehet most nem balhezna, vagy igen ki tudja...


Köszönöm szépen mindenkinek, aki írt es foglalkozott a kerdesemmel, nagyon halas vagyok!

2022. jan. 21. 06:50
 12/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nektek is bevált!:)
2022. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!