Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyerekem most 92-es...

2 éves gyerekem most 92-es ruhákat hord, vajon őszre télre 98-as vagy 104-es lesz a mérete?

Figyelt kérdés

Most látok jó áron őszi, téli ruhákat, gondoltam, veszek pár pulóvert, vastag nadrágot, mer őszre, télre az oviba kelleni fog. Ősszel pedig mindig bajban vagyok, amikor már szeretnék venni, még nincs választék.

Kicsit attól félek, hogy melléfogok a mérettel, de most a 104-esben gondolkozom.

Szóval azon gondolkozom, hogy szűk 1 év alatt, 2 és 3 éves kor között kb nőhet 2 méretet?


2022. jan. 22. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
A fiam 3 hónap alatt ugrott egy méretet (92-ről 98-ra), azután újra pár hónapon belül. Ilyen előre nem vennék neki ruhát, bármilyen jó az akció.
2022. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek az elsővel.Tavaszi rucik nincsenek neki ott ahol nézelődsz?
2022. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tavaszi 98-as rucikat már vettem 🙂

Igen, kicsit rizikósnak érzem ennyire előre bevásárolni, nehéz előre kitalálni, mennyit fog nőni ebben az évben 🙂

2022. jan. 22. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Én 104eset vennék, max picit nagy lesz rá, de legalább jó lesz majd télre is.
2022. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen mar egyik gyerekem se nőtt gyorsan.

Mindketten 1,5 évesen már 92-est hordtak. A fiam 14 hónapos korától.

A lányom mégis 3 éves korára váltott 98-ra.

A fiam most lesz 3 és vegyesen 98-as, 104-es ruhákat hord.

2022. jan. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már lassabban nőnek. Kisfiam 2 éves, júliusban kezdte el a 86-os méretet hordani és a bodyk, pulcsik még mindíg jók. Tavaszra már megvan a 92-es ruhatár, de szerintem nyári ruhákból is ez a méret kell majd.

Kislányom 4 éves és még bőven jó a 104-es méret.

2022. jan. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy éve az akkor 2 éves lányom 92-es ruhákat hordott. Most lesz 3, még mindig van olyan 92-es, ami jó rá, de inkább már a 98-asok a jók. 104 még nagy, csak pár darab felsője van belőle. Barátnőm kisfia ugyanennyi idős, ő már 104-eseket hord. Szóval ezt így előre nem igazán lehet eldönteni, mi lesz jó neki akkor. Mi is kaptunk rengeteg 104-est, hogy most majd jók lesznek, de még nem.
2022. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!