Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen normális még ha...

Mennyi idősen normális még ha a gyerek ennyire ragaszkodik a mackójához?

Figyelt kérdés
Korábban nem volt ilyen, most, kb 2 hónapja kezdődött. 8 éves most. Mostanában itthon (bent a házban) folyamatosan a hóna alatt hordja mindenhova a kedvenc plüss állatait, velük alszik, amikor eszik is lerakja az asztalra. Először csak a decemberben a nagyapjától kapott rénszarvasához ragaszkodott (nyáron a papa külföldre költözött, azelőtt minden nap látta), aztán most januárban már elővett 2 régebbi mackót is.

2022. jan. 26. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
25 vagyok. Enis ragaszkodom 1-2 plüsshoz, bar nem hordozom őket. Suliba ugye nem viszi őket? Kitől kapta azokat a plüssoket?
2022. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, valószínű érdemben nem tudok hozzászólni.De nekem majdnem 40 éves barátnőm is macib.zi.Tele van a lakása,szobája plüss macikkal.A kocsija is.Az anyósülésen életnagyságú maci.Egyszer az ő kocsijával utaztunk valahova és hátul kellett utaznom.Mert az anyósülés a macié!

Úgyhogy én ehhez mérten tudok válaszolni a kérdésedre...hogy teljesen normális! Ami nem normális az az én nőm!

2022. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Suliba tudja, hogy nem szabad, oda nem viszi, vagy ki az utcára sem. Bent viszont még a Wc-re is konkrétan. Csak azért furcsa, mert korábban nem igazán volt ennyire oda értük, volt egy egy időszak, mikor kapott egy újat, akkor egy hétig ahhoz ragaszkodott, de ennyi.

A mostani 3 favoritból kettőt tőlünk kapott, azt amivel elkezdte a ragaszkodást, azt a nagyapjától, aki elköltözött.


#2 Végülis igaz, én is ismerek olyan felnőttet

2022. jan. 26. 17:36
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Volt valami lényeges változás az életében mostanaban?
2022. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ez, mint az iPhone. Én még nem aggódnék, a legtöbb gyereknek van kedvenc plüsse/játéka/akármije.
2022. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányom plüssokel alszik.

Én nekem is van egy kedvencem az ágyamba .

Semmi gond gyerekedel.

2022. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém óvodás korában kapott egy plüss macit. Most 23 éves, még mindig avval alszik, persze elég leharcolt állapotban van.
2022. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Hát azért én jobban utána néznék, mert szerintem valami gond kiválthatta.
2022. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon kedves csaladi ismeros , 75 eves, es van 2 jatekbabaja. Nagyon magas vegzettsegu es magas szintu munkaja volt, bejarta a vilagot. Mindig vitte magaval a babakat. Es beszelt hozzajuk stb.


A foiskolan anno a legjobb baratnom ket pluss allatkat hordott a taskajaban, affele kabala, az allamvizsgan is kirakta az asztalra.


Minden korban normalis :)

2022. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves koromig egy plüss kutyával aludtam még az egyetemen a koleszban is, aztán lecseréltem a férjemre. 😂
2022. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!