Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normalis-e, hogy 25 honapos...

Normalis-e, hogy 25 honapos kisfiam ugy tunik jobban ragaszkodik anyosomhoz mint hozzam?

Figyelt kérdés
Mar nagyon el vagyok keseredve mert mikor meglassa anyosom en megszunok letezni szamara. Ha ketten vagyunk mondja, hogy szeret de ha pl el kell menjek valahova es anyosom vigyaz ra akkor soha nem sir uannam sot meg puszit is ad bucsuzaskor. Ha anyosomnal is vagyunk akkor mondja nekem, hogy menjek el, csak anyosom foghatja megstb. Ez nekem mind nagyon faj nem tudom mit csinaljak hogy anyosom jelenleteben is bujjon hozzam vagy szeressen. Mas is van ilyen helyzetben?
2010. júl. 5. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem anyukámat imádja ennyire,de ez ugymond normális,akit ritkábban lát azon lóg :)

Engem is zavart nagyon(féltékeny voltam stb),de mostanra beletörődtem,h más is van a világon aki szereti nem csak én,és az pozitivum,h igy van kire bizni.Mi lenne ha nem maradna el senkivel?Hidd el akkor az lenne rossz.

2010. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, ez nem azért van, mert őt jobban szeretné.

Csak gondolom ő soha nem szól rá, soha nem okítja, soha nem tilt meg neki semmit, mint te - hisz ez főleg a te dolgod. Ebből ő azt látja, hogy ő a kedves, aranyos nagymami, akinek jó hízelegni, mert úgyse tesz semmi olyat, ami az ő akaratának ellent mondana.

Ez olyan, mint a párna. Csak akkor vesszük észre, hogy mennyire hiányzik, mikor nincs:) Gondolom az anyósodat is ritkábban látja, mint téged.

Ne aggódj, szeret ő téged, jobban, mint bárki mást. Neki te vagy a világ közepe :)

2010. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat. Az a "baj", hogy kozel laknak es szinte nem telik el nap hogy ne talalkozzanak. Az igaz, hogy ha ott van csak vele foglalkozik es a kis huncut mar tudja hogy erdekesebb mamaval hancurozni mint velem mert azert en is jatszom vele de van par hazimunka is amit el kell vegezni. Csak remenykedek hogyha megyek dolgozni ez valtozni fog.
2010. júl. 5. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:

első vok.

Második igazad van Anyukám is ezeket mondta amikor megemlitettem h miért van ez?

Tényleg agyba-főbe kényezteti.:)

2010. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj ezen,mindig az anya a legfontosabb nekik.Ja és nézd inkább a jó oldalát,van időd másra.
2010. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el,ha hirtelen cserélnétek anyósoddal,és ő lenne vele a nap 24órájában,téged meg csak néha látna,ugyanez lenne.Nálunk is van ilyen,főleg a férjemmel,de hát érthető,kevesebbet látja.Ez normális a ygerekeknél,de te vagy az annya,téged szeret a legjobban,ez biztos.
2010. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki. Nincs annál rosszabb mikor a legközelebbi hozzátartozóra, mint pl. anyós úgy kell rábízd a gyereked, hogy zokog és kapaszkodik beléd, hogy ne hagyd ott. Szerintem szerencsés vagy, hogy anyósod ennyit foglalkozik a gyerekeddel, mert sokan nem mondhatják el ezt még a saját édesanyjukról sem, nemhogy az anyósról.

Az, hogy téged elenged mikor ott van a mama, az azt jelenti, hogy megbízik benned annyira, hogy vissza fogsz menni hozzá, és az nagyon jó ha úgy tudtok elköszönni, hogy még puszit is ad, és lát elmenni. Sokan ilyenkor kisuhannak, elszöknek, hogy a gyerek ne sírjon. A szülő és gyerek közti bizalom meg pont arról szól és úgy erősödik ami nálatok van.

Ráadásul egy mamának az a dolga, hogy "jobb, megengedőbb" legyen mint a szülők. Kényeztesse jobban az unokát.

Hidd el sokkal rosszabbul esne ha látnád, hogy anyósod nincs oda az unokádért, ráadásul még meg is szidja.

Örülj neki, hogy ilyen szerencsés helyzetben vagy, attól még a gyereknek te és az édeasapja vagytok a legeslegfontosabbak.

2010. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato es nyugtato valaszokat. Utolsonak foleg nagyon szepen korbeirtad, hogy mit miert tesz. En is orulok, hogy ilyen anyosom van, tenyleg nagyon szereti az unokajat.
2010. júl. 6. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!