Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik kisgyerekkel kőltőztetek...

Kelemenkelo kérdése:

Akik kisgyerekkel kőltőztetek megviselte a kőltőzés? Megviselte?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
nem:) remélem a következő sem fogja:)
2010. szept. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poci-maci ***** válasza:

szia nekem amikor a kisfiam 5 hónapos volt akkor költöztünk először!

Mondanom sem kell 1 hétig nem bírtam vele ugyebár ismeretlen környezet hangok fények!

Nagyon rosszul viselte szegényke még enni is alig akart!

Amikor másodszor költöztünk akkor volt a kisfiam 10hós már nem volt annyira gond 1-3 nap inkább az esti alvás volt nehezebb aztán már ment minden gördülékenyen!

2010. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mi holnap kőltőzünk a kislányom 19én lesz 2 éves.aggodom mert most a héten keztük a bőlcsi beszoktatást.remélem nem lesz gond
2010. szept. 10. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:

14 hós volt amikor költöztünk de csak a szomszéd lakásba igy nem volt gáz..


"segitett" csomagolni újságpapirba meg tolyogva hordta át a játékait egyenként meg kellett zabálni...


annyiban viselte meg hogy akkor készitettük össze az ágyát kapott rendes párnát és elmagyaráztuk neki hogy az ágyában kell aludnia mostantól volt még pár hét átmenet de jól viselte.


nagyon élvezte ahogy festem a szobáját minden bútort együtt vettünk meg és segitett apának összerakni adogatta az eszközöket. egy kisgyereket már be lehet fogni leköti magát a dobozokkal. Ő is törölget egy ronggyal pl. te lemosod a felületet ő meg száraz rongyal megy utánnad ..ilyesmik.

2010. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.vagyok. lehet, h így kicsit sok lesz neki, de nem pici már, szépen és sokszor!:) meséld el neki, h elköltöztök, milyen lesz stb... én ezt tettem a fiammal, 26 hónapos volt mikor költöztünk és semmi gond nem volt. előtte kb 1 héttel kezdtem neki napi szintem mesélni, h most költözünk a mamáékhoz és ha kész lesz a lakás, akkor oda. már tök várja, h továbbálljunk. rólam nem is beszélve:))))
2010. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!