Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Költöztetek külföldre kisgyere...

Költöztetek külföldre kisgyerekkel? És, hogy megy a munkábaállás gyerek mellet?

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem,mert bár még kicsi a fiam 10hós ,de tervezem, még iskolás kora elött kimennénk valahová szerencsét próbálni, addig van néhány év és letennék valami jó szakmát.Amivel talán lehetne boldogulni.

Érdekelni ,hogy aki kiköltözött jó döntésnek tartja így utólag?


2010. júl. 27. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Még nem, de mi is nagyon tervezzük, már akár óvodás korára, hogy kiköltözünk!

Szerintem sokkal jobbak az életkörülmények, és a gyerek pedig egyértelmű előnyökhöz jut, pl. könnyedén megtanul legalább egy világnyelvet!

2010. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Úgy tud jól működni, hogy apuka teljes időben dolgozik valahol, anyuka meg részidőben abban a pár órában, amikor gyerkőc a suliban. Pl. takarít családi házaknál, mint bejárónő.

Melyik ország van betervezve?

2010. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én olvasok egy olyan blogot, ami arról szól, hogyan költözött ki egy pár egy kisgyerekkel. Szerintem érdekes.

Itt a link: [link]

Januárban indult, még simán visszaolvasható.

2010. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én nem költöznék ki, főleg nem Angliába, Irországba.

És nem szakítanám el agyrekeimet nagyszüleitől, nem hagynám itt a szüleimet.

2010. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen én is lehetetlennek látom itt a helyzetet, és a gyereknek is több lehetősége lesz.
2010. júl. 27. 20:45
 6/17 A kérdező kommentje:
Na a szüleimetén se vinném magammal őket is még fiatalok anyum 42 apum 49 éves én se tudnák nélkülük élni.
2010. júl. 27. 20:47
 7/17 A kérdező kommentje:
Há há Jól elírtam:P de, GÁZ....:) Tehát a szüleimet én is vinném magammal.
2010. júl. 27. 20:49
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!! Irjatok még
2010. júl. 27. 20:50
 9/17 anonim ***** válasza:

20:45-ösvagyok

A nem hagynám itt azalatt azt értem, hogy nem költöznék ki.

Szerintem sehol nincs kolbászból a kerítés, itthon van házunk, munkánk, nem kezdenék elöllről semmit.

Ja és itt legalább süt nap:-))))


maximum nyugdíjaskoromban szeretnék egy görög szigetre költözni:-))))

2010. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Akinek itt is megvan mindene, azt megértem, hogy nem megy... aki meg szar helyzetben van, az sokszor érthetetlen számomra, hogy miért nem?

Persze, hogy nincs sehol kolbászból a kerítés, viszont ott ha dolgozol, akkor nemcsak megfizetnek normálisan, de meg is becsülnek. A gyerek lehetőségei egyértelműen jobbak.

Ja, és van olyan hely, ahol még süt a nap, akár többet is, mint itt. Nem csak Anglia, meg Írország van a világon :D

2010. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!