Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek gyereke van hogyan...

Akinek gyereke van hogyan oldja meg, hogy távoli helyekre elutazzon ilyen 2 hetekre?

Figyelt kérdés
Nagy álmom, hogy felfedezzek távoli országokat. Huszonéves korom közepéig csóró voltam, nagyon sokat dolgoztam és tanultam, most végre lenne pénzem ahhoz hogy utazzak, de a koronavírus miatt nem tudok. Azonban már a családalapítás korában is benne vagyok, stabil párkapcsolatom van. Kérdezném azokat, hogy akinek gyereke van hogyan oldja meg az ilyen jellegű utazásokat? Hány éves kortól lehet a gyerekeket hosszú, távoli utazásokra vinni? Gondolom most megint egy jó darabig le kell mondjak ezekről a terveikről. Kb. 2 év múlva szeretnék szülni, de addig nem tudni, hogy jobb lesz-e a vírus helyzet.
2022. febr. 4. 07:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Sehogy. Ha gazdag vagy, elmész a Maldív-szigetekre a gyerekkel 2 hétre, de ilyen hátizsákos ázsiai kirándulásokra nem fogsz tudni gyerekkel elmenni, még 8-10 éves korában sem.


El kell dönteni, mi a fontosabb. Az én életemből is kimaradtak sajnos az utazások, mert szintén csóró voltam, mint te, most meg már gyerekek vannak, de ma se szülnék később amiatt, hogy utazgassak, annyira imádom őket.


Remélem, ha kirepülnek, lesz még lehetőségem 2 hetes utakra menni. Ha nem, így jártam. Aki csóró családba születik, sajna sok mindenből kimarad.

2022. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Ha valóban pihentető utazást szeretnél, akkor azt még gyerekvállalás előtt. Hiába jól nevelt egy gyerek, akkor sem tudod nyugiban élvezni majd. Amúgy én azt mondom 5-7 éves kora előtt nem vállalkoznék ilyenre, maximum úgy, ha megengedhetem magamnak, hogy vigyek valakit, aki vigyáz a gyerekre, hogy én is tudjak pihenni.
2022. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Simán lehet gyerekkel is utazni, persze ennek megfelelően kell mindent szervezni.
2022. febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Vagy eltolod pár évvel a gyerekvállalást és kiéled magad vagy szülsz és eltolod tizenpár évvel az utazgatást. Én azért javaslom az elsőt, mert talán nyugodtabban tudsz otthon ülni a gyerekkel, ha már beteljesült a vágyad, mint azzal a tudattal, hogy mennyi mindent nem tudtál megcsinálni miatta.

Nyilván lehet gyerekkel utazni, akár 3 hónapossal is, de az minden csak nem szórakozás. Gyakorlatilag ugyanazt csinálod, mint otthon csak egy másik helyen

2022. febr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Kisfiam 6 hónaposan mi is sokat utazgatunk.

Mikor 1 hónapos volt Ausztriával kezdtük mivel ott él anyukám, aztán merészkedtünk távolabbi helyekre.

Sokkal több cuccunk van

Ennyi ami utazásnál másabb. Na meg hogy ott egy gyerek🤣

De nekem soha nem volt problémám. Szeret utazni,jól viselkedik. Nem nehézség vele elindulni.

2022. febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Most is tudsz utazni, ha nem félsz. Barátnom 2 hete jott meg Dubaiból. Tavaly nyáron Horvátországban, Olaszországban is jártunk. Én repulore nem mertem ulni, de attol még az emberek repulnek, virusidoben is.
2022. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Majd ha kirepültek. 40 évesen sem áll meg a világ 😜
2022. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%

Vannak akik így szültek és élnek, "útközben". Folyamatosan utaznak pici babával,hátizsákkal. Utazó bloggerek kisgyerekkel.


[link]


[link]



[link]



[link]


Stb stb stb. Google a barátod.

2022. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

Úgy, hogy viszel magaddal valakit. Mi rendszeresen szoktuk az anyósomat vagy anyukamat elvinni vagy utánunk jönnek. Mondjuk a nyaralás egyik fele így ilyen gyerekes-tengerparti, a másik fele pedig lehet felfedezős, kirándulós és nap közben vigyáznak a gyerekekre.


A testvéremék mostmár többször a bébiszittert vitték, ez egy picit költségesebb, mint a nagyszülők.


Mondjuk baba korban nem javaslom így az utazást, inkább 3 éves kor fölött. Mi baba korban csak ilyen full pihenős nyaralást tudtunk csinálni, vagy ilyen kisebb városnézést, síelést.

2022. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%

Gyerekkel is tudsz utazni, de nem ugyanúgy.

Persze, ha valaki letojja a gyerek igényeit, akkor különlegesebb lelkifurka nélkül végigrángathatja a vilagon. Csak kérdés, kinek lesz jó.

2022. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!