Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mielőtt különböző hatások...

Mielőtt különböző hatások érnek megvannak már a személyiségünk gyökerei? Ha nem a szüleinktől öröklünk valakit, mennyire távoli rokonig áll még fent, hogy tőle is örökölhettünk?

Figyelt kérdés
Szeretem az oylasmi dolgokat amit más lehangolónak nevezne, én inkább oyan mélynek látom őket és mikor elmerülök az iylen dolgok könvy, zene vagy kép mindig akkor érzem hogy önmagam vagyok. És azt hittem mostanság lettem iylen de ahogy a mostani kedvenc banáimtól visszakerestem klippeket. Rájöttem hogy láttam már néhányat kiskoromban a tv-ben és hoghy már akkoris imádtam a klippet például ahol a csaj zuhan egy felhőkarcolóról vagy ahol lila a haja alja.. Ja és nem néztem ilyesmiket csak ezencsartornán ha láttam ezt a pár klippet, amúgy sok mesét olvastak nekem, barbiet és aranyos meséket néztem, és egyáltalán nem úgy neveltek hogy rockot hallgassak meg ilyen dolgokat szeressek, meg egy ideig én is ilyen miley cyrus meg ilyeneket hallgattam (xd) és időközben teljesen átálltam. de aztán rájöttem hogy ennek a gyökerei már kiskorom óta megvannak bennem.
2012. szept. 19. 21:27
 1/1 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Ha jól emlékszem 6 generacióra visszamenőleg lehet örökölni.Tehát abban a bizonyos élet pakliban sok minden benne van jó és rossz is!

2012. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!