Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 èves mèg mindig nem játszik...

8 èves mèg mindig nem játszik egyedül a 2 eves meg egesz nap sikít?

Figyelt kérdés
Normalis hogy a 8 eves,masodik osztályos kislanyom a mai napig nem jatszik egyedul semmit? Megorjit minket. Most is bőg,hogy vele senki nem játszik. Ket napja migrennel fetrengek, a ket eves fogzik. Kicsinek se volt el egyedul,mindig biztattak,majd 3 evesen,majd 6 evesen,majd ha megtanul olvasni. Semmi. Fetreng a foldon,sirdogal szenved,tekereg es engem szid,hogy en nem jatszok vele. Eleg volt. 8 eve a foldon ulok es autot tologatok. Megorulok tole. A tesoert is nyuzott,hadd ne mondjam,olik egymast,szet kell valasztani oket. Egyik az emeleten,masik a fszt en,mert minden unnepnap,hetvegen mikor itthon vannak olik egymast,baleset van,verekednek. En vilagga megyek,allando cirkusz ,uvoltes az eletem. Masnal is ez van? Cluster migren alakult ki nalam az utóbbi fel evben... Koltozes,hazfelujitas,kert stb. Napi 3-4 sirogorcsom van,mert a kicsi is csak sirva kommunikal,nem beszel meg,igy alt.visit es sikit. En lassan ugy erzem hiba volt nekem gyereket vallalni,en erre nem vagyok alkalmas. Orom mostanaban semmi nincs benne,csak a kuzdes,siras,uvoltes felvaltva. Este legalabb alszanak... Egesz nap azt varom,de addigra olyan faradt vagyok,hogy hamar elalszok. Mondjatok mit tegyek mar hogy jobb legyen? Masnak is ilyen szar vagy miben van a hiba?
2022. febr. 6. 14:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Apa 7-19 ig dolgozik ket munkahelyen,max hetvegen van segitsegem. Alt.birom,de covidosok voltunk mult heten,meg lehet nem múlt el,3 embert apoltam betegen es en is szarul voltam,vagyok es most akadtam ki.
2022. febr. 6. 15:04
 12/19 Derjaderja ***** válasza:
100%
Jó, de akkor mit vársz, mitől legyenek lelkileg jól a gyerekek? Nincs segitség?
2022. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nekem feloldali,fejtetorol nyillalo fajdalom. Bal oldali fixen,a bal szemem konnyezik,bal orrlyukam folyik,bepuffed ,bedagad a szemem es kb eltorzult a fel fejem. Soha nem voltam migrenes fejfajos,kb fel eve a semmibol jott elo,haz csok felujitas,hitel koltozes kombo utan. Nem biztos,hogy megerte. Lehet kell tenyleg neurologiai szakrendelesre mennem,de tudod milyen varolista van? 2-3 honap... De köszönöm mindenkinek a valaszt.
2022. febr. 6. 15:07
 14/19 Derjaderja ***** válasza:
100%
Menj el mert ég es föld lehet a különbség. De amúg fog javulni, mert attól hívjak clusternek, hogy egyes idòszakokban pl kora tavasszal és ősszel halmozódik. De ugye pont emiatt szàmítani is kell rá, hogy visszajön.
2022. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg babysitter hetente 1-2 napra pár órára a nagynak, aki tanul/játszik vele? Még úgy is, ha otthon vagy. Én is megbolondulnék így.
2022. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
57%
Vidd el a gyerekeket is egy kivizsgálásra, fejlesztőpedagógus, pszichológus nézzen rájuk.
2022. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Néha az enyémek is nyuszognek hogy jatsszak velük, de pár próbálkozás után megértik hogy épp dolgom van, vagy más miatt nem tudok (4, 6 éves). Olyankor végül elvonulnak és jól elvannak együtt vagy külön.

Nincs semmi hobby, ami érdekelne a kislanyod és jobban bele tudba melyedni? Gyongyfuzes, csomozas,origami, tudomisen..

Azt tényleg nem lehet hogy folyton te szorakoztasd.

Ahogy előttem javasolták, lehet elvinnem egy gyerekpszichoogushoz, hátha van ennek a háttérben valami hogy miért kedvetlen és (látszólag) fáradt mindig. Szerintem nem fáradt, inkább valami miatt semmihez sincs kedve.

A kicsi meg. Hát szerintem minden két éves ilyen, sikit, visít, sír. Ő nála még elmulhat. Nagyon nehéz lehet, kitartást!!

2022. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amit a tüneteidről írtál: simán lehet mögötte egy idült arcürég vagy homloküreggyulladás is. Egy orr-fül-gégész meg egy röntgen kiderítheti. Én egyszer három hónapig húztam, rettenetes volt. Amíg meglesz a játszó meg új kis barátok, túl kell élni. Nem a legideálisabb, de ahogy írták: ültesd le a tv elé, legalább, amikor rosszul vagy. Amikor jobban vagy, vond be: legyenek feladatai: beágyazása, portörlés a szobájában, stb.
2022. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Segit neha a haz korul,kezmuvest is szereti,de kivegzi egy nap alatt. Most rendeltem egy 50*40 es vaszonkepet,szam alapu festest,azt is regota szerette volna,illetvr egyutt csinaljuk a felnott szinezo konyveket,de mindig az sem megy nekem,es egyedul szinezni sem akar. Csak egyutt mindent.

Arcuregem szerintem rendben van,az elol fajna talan. Nekem a hajas fejborrol indul,es ma van a 3-4.nap es meg megint igy keltem fel.

2022. febr. 7. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!