Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha az egy éves babámmal...

Baj, ha az egy éves babámmal nem mindig van energiám, idöm játszani, és egyedül játszik?

Figyelt kérdés
Nem hagyom egyedül,de van hogy csak ülõk,ès nèzem,ahogy jàtszik,vagy beszèlek hozzà,mert pl.fàradt vagyok.
2014. febr. 11. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Örülj, hogy magát is el tudja foglalni.
2014. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Nálunk is sokszor van ilyen! Pont egy éves az én kisfiam is, és sokszor míg én házimunkát végzek, eljátszik ezzel-azzal. Ma pl. csipeszekkel játszott vagy fél órán át. Közben "kommunikáltunk", élvezte nagyon! Hasznos, ha egyedül el tud játszani, ilyenkor nagyon sokat tud tanulni a saját tapasztalataiból is. Játékokkal sem szoktam megmutatni neki, hogy mit kezdjen, előbb-utóbb ő is rájön, vagy kitalál valamit. :)

SZerintem az nem lenne egészséges, ha egész nap játszani, foglalkozni kellene velük.

2014. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden nap kell is hagyni sokszor, hogy egyedül játsszon.

Az nagyon nem egészséges, ha állandóan a s*ggében van az anyuka a gyereknek.

2014. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!