Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szúnyogírtót használtok?

Milyen szúnyogírtót használtok?

Figyelt kérdés
Nekünk Wape van, de mostanában olvastam egy cikket, hogy többen fordultak orvoshoz hányással, szédüléssel, fejfájással mert zárt ablakoknál használták ezeket az elektromos termékeket, úgyebár ilyen hidegben ki szellőztet éjszaka!!!??? Na de akkor mit használtok, hogy ne marjanak szét ezek a dögök? Mert már ahogy hűlik az idő annál több menekül befelé a lakásba ezekből a vérszívókból! Kicsi baba mellett mit ajánlotok? Köszi a válaszokat
2010. szept. 10. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Raid aeroszolt használtam, amíg voltak szúnyogok. Mivel szúnyogháló van minden ablakon, nagyon kevésszer volt rá szükségünk.
2010. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia,


mi egész nyáron Autant használtunk, a kicsinek juniort, nekünk a simát. bevált nagyon!!


Ági

2010. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 radili válasza:

Sziasztok!

Én próbáltam már sok mindent mire megtaláltam a megfelelő szert, mi Picksan sprayt használunk, természetes hatóanyagokat tartalmaz, azért is maradtam ennél

2011. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!