Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, milyen...

Kisgyerekes anyukák, milyen kisautótok van, amit nagyrészt csak a gyerekkel ketten használtok? Öregebb (6-10 éves) kisautók közül milyet vennétek a következők közül: Újabb Suzuki Swift, Opel Corsa C, Toyota Yaris, Fiat Panda, Fiat Punto II?

Figyelt kérdés
Tudom nem pont idevág a kérdés, de mivel mi is a gyerekkel használnánk, ezért kérem a segítségeteket. Előre is köszi a válaszokat!
2011. okt. 3. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés neked mire kell az autó.

van még babakocsi? Mert akkor nagy koffer rész.

ha már nincs, de mondjuk sok más gyereket is viszel vele, akkor nagy hátsó rész.

mindenképpen 5 jatós legyen.

nekem egy 307-es Peugeottom van és szeretem mert nagy a koffer rész hátsó rész is elég nagy, mások is tudnak velünk jönni, kilehet kapcsolni elöl a légzsákot így hordozóba is beköthettem mellém (azt hiszem a corsának nem lehet kikapcsolni).


Ha használtan veszed akkor egyszerüen kezdj el keresgetni és nézd meg hogy ár, állapot, konfortosság szempontból melyiket éri meg legjobban megvenni.


nem írsz polot vagy golfot. anyukáméknak golf van barátnömnek polo és mindegyik elég nagy és a gyerekek könnyen bekötik magukat és elég hosszú az öv pl bekötni a hordozót is.

2011. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Corsam volt, a fiammal jól elfértünk, nagyon szerettem, sosem volt gond vele. A csomija picike, úgyhogy míg babakocsis volt, szervezni kellett a bepakolást.

Most Seat Altea van, ez jóval nagyobb, de kell is mert nemsokára már 2 gyerkőcöt szállítok. ez is nagyon-nagyon jó, és hát jóval kényelmesebb is.

2011. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nekem arra kéne, hogy a gyereket vigyem-hozzam a bölcsiből, elmenjek vele dolgozni, bevásárolni. Ennyi. VW-t nem szeretnék, sajnos már nem igazán megbízhatóak. Fontos, hogy mini vagy kisautót szeretnék, és olyat persze, ami jó és nem túl drága :)
2011. okt. 3. 14:29
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi is pont ezekre a célokra veszünk nemsokára nekem is kisautót. Mi Nissan Micra-t veszünk. Japán márka, nagyon megbízható és a gyerekeket szállítani tökéletes! :-)))

2011. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4,5 éves Suzuki Swift, de használjuk családi autónak is, mivel dízel és gázolja mindig van:-))

ha a 2 gyerekkel megyek akkor nagy elöl ül.

Én szeretem mert rohadt keveste fogyaszt, kis helyen elfér.

amúgy van egy Skoda Octavia is, h hosszab útra megyünk, akkor azt használjuk, ill párom azzal jár dolgozni.

2011. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekünk egy kis Skoda Fabia - nk van. A két gyerek hátul kényelmesen elfér, és a csomagoknak is van bőven hely.

Mert málhás szamárként megyünk mindenhova.

2011. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
opel corsat vennék
2011. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nkemem Suziki Ignisem van.szeretem.
2011. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem Yarisom van és nagyon szeretem. A csomagtartó növelhető a hátsó ülések előre tolásával, de én alap állapotban használom, a nagybevásárlás így is belefér. Vagy a sport babakocsi. De VAGY! :)
2011. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felsoroltak közül Toyota Yaris-t vennék. Nagyon megbízható, nekem sokáig volt ilyen, soha semmi baja nem volt.
2011. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!