Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen benti cipőt használtok?...

Milyen benti cipőt használtok? Mi a véleményetek a Superfit, Elefanten, Zetpol vásoncipőkről?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Superfitet. Most 600 ft-ért lehetett (és lehet) venni, meg vagyok elégedve vele. Vettem zártat, de azt kevésbé szeretjük mint a benti szandit. Azt magától felveszi 20 hónapos lányom. A többi-általad felsorolt márkához nem volt még szerencsém.
2011. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
salust
2011. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha oviba vagy bölcsibe akarsz benticipőt akkor szerintem ne váaszoncipőbe gondolkodj,hanem egy jó minőségű szandiba.Az általad említett márkák azok jók!ivel ilyenkor 6-8 órát is lehet abban a gyerek ezért fontos a jó választás!Otthonra szintén ezt javasolják,de szerintem oda jó a vászon cipő is,illetve attól függően hogy mekkora a gyerek.Én itthon szilikonos zoknit adok rájuk.A Salus is jó választás abban az esetben ha indokolt.Nekem a nagyobbnak csak salusa van,mert befelé dől a bokája,a kicsinek pedig"csámpás"a lába ezért nem jó a salus.Neki egyenes talpú magas saroktartós cipője van.(superfit)
2011. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért, az első válaszolótól kérdezném, hogy hol lehet 600 Ft-ért superfit szandált/cipőt venni?


De, hogy a kérdésre is válaszoljak: szandit fogok én is venni neki, salusra gondoltam...

2011. okt. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

gondolom, 6000 akart az lenni

második

2011. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fotucsok ***** válasza:
Jól írta az első, 600 Ft a superfit, a márkaboltjában Martfűn, de az egy filc szobacipő. Mamához, ahol pár órát töltünk, én is azt vettem, de a bölcsibe szintén superfit-et vettem, de szandit, ami azért tartja a bokát is.
2011. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem írtam el, valóban 600 ft a Ledgero cipőboltban, Martfűn-ahogy az előttem szóló írta. Én a benti vászon kiscipőt is 600 Ft ért vettem ott. Most már ennyi pénzért mamusz-féle benti cipőket lehet kapni. A múlt héten pedig hótaposót és csizmát ugyanott 4200 ft-ért vettünk (de a bakancs is ennyi).Ezek azért nem 7-8 ezer forintok,mert állítólag minőségi hibásak. Azért írom, hogy állítólag, mert mi nem találtuk meg a hibáját...
2011. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!