Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Itattatok már gyermeketekkel...

Itattatok már gyermeketekkel Aloe Activator-t?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos ajánlotta. Azt mondta: bár ez egy szépség kence, de jót fog tenni a gyermeknek. Nem merem beadni neki.
2010. szept. 10. 22:47
 1/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Igen, az "Örök élet" termékek címkéjén nem szabad elolvasni a szöveget, mert ugyebár kozmetikai szereknek árulják, hogy ne kelljen átesniük egy csomó költséges és időigényes procedúrán, amin egyébként a gyógyhatású készítményeknek vagy akár a sima élelmiszereknek át kellene esniük... Én ittam már Activatort, ahogy First sprayt is benyeltem már toroköblögetés után. Még élek. Azt nem tudom, a gyerekemnek be merném-e adni, vagy csak külsőleg alkalmaznám...
2010. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én lázcsillapítás céljából szoktam adni kislányomnak, használt neki. Barátnőm a gyerekei orrába, fülébe is szokta cseppenteni és nagyon jó.
2010. szept. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Hasfájásra adtam neki pár hetes korában.

Én még gyomorrontás és hőemelkedés esetén is bekanalazom.

99%os tiszta, szűrt aloe lé a tartalma egyébként.

Mire ajánlotta a doki?

2010. szept. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, a szembe is jó (csak veszettül csíp), de kitisztítja a szemet, lehúzza a vörösséget meg ilyesmi. Orr- és fülcseppnek is jó.
2010. szept. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1,5 éves a lányom, kb 85 cm és 8,65 kg. Ezt a súlyt kevesli, és úgy gondolja, hogy mivel jót tesz a pocaknak, jobb lesz az emésztése, és talán a hízásban is segít majd.

Számomra olyan morbid, hogy egy kozmetikai szert adok inni (tudom csak naponta egy kiskanálnyit) a gyermekemnek.

2010. szept. 11. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
én is ezt használom,már születése óta,nekem is furi volt,vagy 50 helyen néztem utána,volt aki ellenezte,de az orvosok, nem.védőnők sem,szóval kipróbáltam.mivel 99,9 százalékban aloe verát tartalmaz igy olyan nagy baja nem lehet belőle.hasfájásra,fogfájásra,hasmenésre,szembe,égésre,lázcsillapításra is nagyon jó,viszont étvágycsinálásra is jó lehet de kicsit drágának tartom ahhoz.vegyél neki vitacolan szirupot.A fiamnak is vannak étvágytalan időszakai,ilyenkor pár napig adom neki,és már jön is az étvágya.
2010. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!