Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerettek játszótérre járni a...

Szerettek játszótérre járni a gyerekkel?

Figyelt kérdés

2,5 éves a lányom,sűrűn járunk játszótérre,bár én nagyon utálom az egész játszótér dolgot.Ha túl sokan vannak le se megyünk,inkább sétálunk vagy motorozunk.Ugyanis nem sok jó tapasztalatom van a játszótérről.Eddig nem sok alkalom volt,hogy ne idegesítettem volna fel magam...a legjobban az dühít mikor a szülők rá se szólnak a gyerekükre hogyha irígykedik.A másik véglet,mikor meg üvöltenek a gyerekkel mindenért.Tudom hogy közösségben ahogy a jó úgy a rossz dolgokat is megtanulja a gyerek..sajnos.

Más is így van vele?hogy nemszeret játszótérre menni a gyerekkel? csakhát a gyerek igénye miatt kibírom valahogy...


2010. szept. 11. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Igen ki kell birni a gyermeked miatt.

En mindig olvastam, vagy setaltam, igy kibirtam.

2010. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
2,5 évesen szerintem még nem muszáj játszóterezni, ráér később, amikor a szülőkre már nincs szükség
2010. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon, de nem miattam, hanem azért, mert van egy-két szülő, aki rá se bagózik, hogy mit csinál a gyereke. Sokszor lerúgják a nagyobb gyerekek a kicsiket a játékokról, anyuci, vagy apuci pedig olvasgat és mobilozik, ahelyett, hogy azt figyelné, hogy mit csinál a csemetéje.
2010. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Engem az dühít mikor leülnek pletyizni és közben cigarettáznak némelyik oda a pad mellé vagy a homokba el is dobja.
2010. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom, de olyan jó érzés látni a gyermeken, hogy mennyire jól érzi magát. Nagyokat kacag a játszótéren és látszik, hogy jól érzi magát, így megyünk. Az, hogy én utálom, másodlagos. Akkor se lenne jó nekem ha itthon maradunk, mert akkor meg hallgathatnám a hisztit, hogy miért nem megyünk le. Szóval legalább a gyereknek legyen jó, ha már nekem sehogyse az.
2010. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok érte odáig. Pl. itt nálunk van egy kisebb fa mászóka, azon mászkált az egyik anyuka gyereke. Eközben az anyuka fél lábát feltette a mászókára, és úgy trécselt telefonon. Közben a fiam is ott akart mászókázni, de a nagytestű anyukától nem tudott. Próbáltam neki finoman jelezni, hogy vegye le a lábát, de mintha meg se hallotta volna.

Van egy másik, aki meg úgy visít rá a gyerekére, hogy a lakótelep másik végén is hallani lehet. Játszik a gyerek a homokozóban, megnyalja a lapátot, anyuka meg kivágja a magas C-t: NEEEE VEDD A SZÁÁÁÁDBAAAAAA!!!! De a fenekét nem emeli fel a padról persze, ezt így lejátsza 4-5 alkalommal, aztán mint egy dúvad odacsörtet a gyerekétől (közben három másikon átgázol), és elveszi tőle a lapátot.

Plusz itt nálunk igen fura anyukák vannak, széthagynak minden szemetet a játszótéren, csokipapírt, üdítős üveget, chipses zacskót, stb. , de közben órákon át sopánkodnak, hogy este a tinik oda dobálják a csikkeket. Sőt, némelyik apuka dobozos sörrel jön le a gyerekét játszatni, mondjuk engem aztán nem zavar, hogy sört iszik, de a dobozát ne hagyja már ott, mert utána belenyúl egy gyerek és elvágja az ujját. Én meg úgy érzem, hogy nem az én dolgom mások szemetét takarítani. Karnyújtásnyira van a kuka, de sokaknak nehezére esik odáig elvinni a szemetet.

2010. szept. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek lejárni mert a sok gazdag anyuka mindig kibeszél minket.Mi van a gyereken rajtam vagy hasonlók.Én meg erre nem vagyok kíváncsi.Inkább 1 távolabbi kisebb játszóra megyünk le ahol nincsenek olyan sokan.
2010. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

itt felénk van egy pár,akik komplett piknikcsomaggal jönnek le minden délután,ugy néznek ki mint akik épp boltból jönnek,1 hátizsák anyukán,apukánál 2 szatyor,és lenntvannak egész délután,egyébként messze az ő gyerekük a legrosszcsontabb.Apuka kiabál a gyerekkel,üti a kezét mindenért,a kislánynak meg se kottyan,lerí hogy otthon is ez megy.

fogalmam sincs hogy tudnak ennyi időt játszón tölteni

2010. szept. 11. 12:31
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretnék de az egész lakótelepen nincs és a mellettünk levőn se szóval 5 km-re van a legközelebbi. Mamával mennek mert tőle egy köpésre van.


Még nem az a játszóterező gyerek mert csak a házikót szereti és a meglovagolható állatkákat semmi máshoz nincs bátorsága a hintától reszketve visit...


Ha itt lenne szeretném és mennénk sokat. Tök jó program lenne

2010. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon utálom, de a lányom miatt megyek. Szeret rohangálni, általában estefelé megyünk, hogy jól lefáradjon az alvás előtt. Beszélgetni már nem igazán szoktam, mert nem nagyon sok a téma ott...
2010. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!