Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen esős időben mit adjak...

Ilyen esős időben mit adjak rá a kisfiamra hogy a cipője ne ázon át és ne legyen vizes a harisnyája sem?

Figyelt kérdés
3 évesek múltunk :)
2010. szept. 11. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Gumicsizma!!!!

Piciknek olyan aranyos gumicsizmákat lehet kapni. Amikor az én lányom volt kicsi, akkor még nem volt kapható ennyire változatos színekben, de a mostaniak divatosak, és hasznosak is. Nem lesz vizes a zokni, nem lesz saras a nadrágjuk szára sem. Nekem tetszenek:)

2010. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyenre gondolsz színre, fazonra?
2010. szept. 11. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is gumicsizmát vadászom az egy évesemnek. A csizmát még ki lehet egészíteni esőnadrággal - amit ráadhatsz a ruhájára. A vaterán és teszveszen kapható használtan és újonnan, többféle árfekvésben és minőségben. Nagyon hasznos találmány.
2010. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-első-

Hát a fazon az nem mérvadó, mert sok variációt nem ismerek, de a színek, minták...szóval aranyosak. Pár vagy hete lehetett kapni a Lidl-áruházakban. Nagyon aranyosak voltak. Szerintem nagyobb áruházakban biztosan most is lehet kapni. Az árára nem emlékszem, de a gyerekcipőkhöz képest egész elfogadható volt az áruk.

2010. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tescoban, coraban 3000 ft körül vannak, de rém rondák, inkább bababoltban nézz szét.

Én turiban vettem a kislányomnak gyönyörűeket párja kb. 800-1000 ft-ba jött ki :)

2010. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is egyértelműen gumicsizma=) És mi is turiban vettünk 2 párt, egyik pillangós, másik csigás=) Tök jókat lehet kifogni, nézz körül, sztem nem "érdemes" 3-4000Ft ért venni,de az már egyéni dolog=)
2010. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy közbe szólok,és nem a kérdésre válaszolok, de miért van ilyen időben 3 éves gyereken harisnya? +15 fok van kint!
2010. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért nem 15 fok volt pénteken. Délután és este is 9 fok körül volt a hőmérséklet. (Soproni vagyok.)
2010. szept. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!