Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves 12 kilós 92 centis...

Két éves 12 kilós 92 centis kisfiamra mekkora dm-es babylove pelenka való?

Figyelt kérdés
Három hónapos koráig ezt használtuk,de aztán váltottunk a liberora,a gumis derék miatt .Nem tudom a nagyobb méret is van -e olyan jó,mint a kisebb?Mennyibe kerül egy doboz,és hány van benne?A pampers úgy megdrágult,azért váltanék,mert amúgy meg vagyok elégedve vele.Pampersből a négyes is jó volt rá,de vettem már ötöst is,és az sem volt nagy.Előre is köszönöm a válaszokat
2011. szept. 24. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy 4+, de mehet az 5-ös is talán.

Itt az is döntő lehet, hogy mennyire "combos" a legény.

2011. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Háát nem tudom... Attól függ mennyit iszik és pisil a kisfiad...

Amikor még a nagyobbik fiam volt ekkora, neki elég volt a 4-es vagy a 4+-os, ezt használtuk egész végig amíg pelus kellett... A kicsi (most 1 éves, 11 kg) az 5-össel sem vagyok kibékülve... sokat iszik/sokat pisil éjszakára nem elég az 5-ös sem, mert hajnalra már a pizsamája is átnedvesedik... (átaludja az éjszakákat, így nem szoktam ébreszteni csak a pelenkázás kedvéért) Nem tudom más hogy csinálja.

A 4-es méretben 42 a 4+-ban talán 38 az 5-ösben 36 van

Újabban van olyan dobozos is, amiben 3 csomag pelus van. Árat nem tudok írni, mert általában 25%-os kuponnal vásárlom őket... de még mindig a legjobb, elérhető áron van.

remélem tudtam segíteni.

2011. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kb ezekkel a paraméterekkel rendelkezett 2 évesen. 4-es méretű DM-es pelust használtunk. A nagy dobozos 84 db-os, 4200 Ft.
2011. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gondolod, mérd meg körben a pocakját és én is megmérem a fiam. Majdnem 12 kiló és 89 cm, ő 4+-ost hord, most lesz 2 éves.

2011. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam az 1 éves státusz vizsgálaton 13 kiló volt és 83 centi.Na akkor mi már 6-os méretű pelust hordtunk.A babylovból pedig 5-ös mérete.1 éves szülinapja után 3 szörnyű hónapunk volt amikor egyik fajta pelenka se volt jó a fiamra mindig úgy ébredtünk reggel,hogy tiszta pisi volt.Egyik pelus sem bírt 2 óránál többet ki rajta, se a pampers se a libero se a babylove...és még sorolhatnám a márkákat egyik sem volt jó.3 hónap után és egy csomó szenvedés után végre megtaláltam a nekünk való pelust.Happy bella a márkája.Ebből 5-ös méretet kezdtünk el használni és ennél jobb pelust addig nem is használtunk.Mindent kibírt nagyon szuper pelenka.Ezt a pelust 2 éves koráig használtuk.2 éves státusz vizsgálaton is 13 kiló volt a fiam és 93 centi.

Most 29 hónapos és 98 centi és 13 kiló:) (most mérték a bölcsibe meg.)A pampers pelusnak az 5-ös méretét használjuk és a pampers pelus 5-ös bugyipelusát.A happy bellának pedig az új lila zacskós változatának a 4-es méretét.A nedvszívó képessége a Happy bella 5-ös méretű pelusnak a legjobb továbbra is csak sajnos ez már a fiamra nagyon nagy.Most fog elfogyni az utolsó csomaggal de már nem fogok venni belőle mert drága is és tényleg óráis mostmár a fiamra.Mivel magas vékonyka fiúcska:)

Ha valaki rákérdezne,hogy,hogy lehet hogy 1 éves kora óta nem hízott semmit.Úgy,hogy azóta 2 szer voltunk kórházba betegséggel és mind a kétszer lefogyott 11 kilóra kb.És ráadásul nagyon rossz evő gyerek volt egészen bölcsi kezdésig.De azt mondják,hogy semmi gond nincs a súlyával.

2011. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ!A mennyiséggel nem lesz gond,nem iszik sokat,összesen olyan 7-8 decit.még soha nem ázott át éjjel sem,pedig két hónapos kora óta nem pelenkázom éjjel,mivel azóta átalussza az éjszakát.Akkor szerintem a 4+-ost fogom megnézni.Én is 25 százalékos kuponnal akarom venni,de csak ha olcsóbban jön ki mint a pampers vagy libero.

Köszönöm mindenkinek!

2011. szept. 24. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen 4+, lányom is ekkora, a 4-es nem bír annyit, az 5-ös meg nagy még.
2011. szept. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!