Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nincs bűntudatotok ha egyedül...

Nincs bűntudatotok ha egyedül játszik a gyerek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra ha főznötök, takarítanotok kell és nem tudtok minden percben oda figyelni és egyedül kell játszania. Vagy ha úgy játszik el egyedül, hogy belefeledkeztetek a telefonba, tv-be, stb egy kicsit.Az én lányom most 1,5 éves. Vannak ilyen perceink de olyankor mindig rosszul érzem magam miatta.

2022. febr. 22. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom, miért volna?!

Ez teljesen normális, hogy egy ekkora gyerek elvan egyedül.

Vagy 18 éves korában is vele akarod majd tölteni minden perced?!

2022. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jo ha egyedul jatszik a gyerek, hidd el jol elvan o magaba is
2022. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljátszik egyedül, akkor teljesen nyilvánvalóan jól érzi magát egyedül. Miért kéne betolakodni, és direkt szórakoztatni? Csak magad alatt vágnád vele a fát.
2022. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én olyankor levegőt sem veszek, végre játszik, ez lenne a dolga, így fedezi fel a világot, nem úgy hogy engem nyaggat.

Ha a csoportom a bölcsiben is ezt teszi elbújok, olyan jó nézni, hogy játszanak.

2022. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki, ha elvan egyedül kicsit. De azt már észrevettem, sokszor elvan, tudomást se vesz rólam, de abba a pillanatban, ahogy megmozdulok, hogy akkor csinálok valamit, egyből kellek neki :D 14 hónapos most.
2022. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Na nekem van bűntudatom néha, megértelek. :)

Nem az a baj, amikor fogja magát és elvonul játszani. Olyankor érzem rosszul magam, amikor próbál bevonni, de nem érek rá és végül "feladja" és elvan egyedül. Azt érzem, hogy úgy gondolja "najólvan anya, akkor majd játszom szomorúan, magányosan, egyedül" 😅

Most 2 éves lesz, de 1.5 évesen is ez volt. Én is tudom, hogy örülnöm kéne, hogy nem a lábamnál hisztizik és valószínűleg őt nem zavarja, de nekem tud bűntudatom lenni.

2022. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam úgy érezni, mint a #6. De közben azt gondolom, hogy ennek egy részét én képzelem oda.
2022. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha van.Olyankor ha tudom félbehagyom amit csinálok(sajnos ez nem mindig lehetőség), aztán játszunk közösen egy gyors kártyajátékot vagy valamit, amihez kedve van.
2022. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!