Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen aranyos rövid meséket...

Milyen aranyos rövid meséket ajánlanál YOUTUBE-on ovisoknak?

Figyelt kérdés
(magyar nyelven)

2022. febr. 26. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2022. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Az első válaszoló által linkeltek nálunk is menők :)


Ami még az, az Bing, Elmo és az én személyes kedvencem a Borka és a varázsruha

2022. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Bogyó és babóca. Bing. KerekMese
2022. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora ovis. A Binget, Bogyó és Babócát 3 évesen nézett. Most 4 múlt, már nem érdekli. A Nándimesét szereti, de már inkább a picit hosszabb mesék kötik le. Most nagy kedvenc a Santiago és a tenger. Meg persze a Mancs őrjárat, a Szarvas osztag.
2022. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mese, de a Kicsigesztenye klubot vétek lenne kihagyni. Én közel 30 évesen is nagyon szeretem. :)
2022. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg. Én is :)
2022. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy 3 és egy 5 évesem van, együtt nézik. Köszönöm az eddigi tippeket, van amit már ismertünk, a többit szép sorban meg fogom mutatni nekik. Esetleg valami hercegnőset ismertek, ami youtubon elérhető?
2022. febr. 27. 23:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kicsi lány, akkor még az Angelina balerina biztos bejön neki. Vagy az Elena, Avalor hercegnője.
2022. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!