Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek se túl szép és...

Szerintetek se túl szép és aranyos egy szőke kisbaba vagy kisgyermek?

Figyelt kérdés
A legszebbek az Afrikai fél vérek illetve a barna hajú és szemű talán még a zöldes szép. Vagy fekete hajú és barna szemű. Illetve azok a kisgyerekek a szépek akiknek szép sűrű és göndör haja van a sima nem tetszik főleg ha csak pár szál haja van. Nem akarok senkit sem megsérteni. Bár tényleg egyre több szőke fehér bőrű sima hajú gyerek születik. Jó látni néha szép cuki göndör hajút is

2020. dec. 15. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem gyönyörűek a szőke kék szemű babák,gyerekek is.Egy kisbaba ha fekete ha albínó akkor is cuki.

Ízlésről pedig nem szabad vitatkozni

2020. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem azzal van a baj, ha valaki rangsorba állítja a gyerekeket faj, hajszín szerint. Vannak csodaszép babák és vannak kevésbé "szépek" (faji hovatartorástól és hajminőségtől függetlenül), de mind ártatlan és angyali (már ha anyuka nem cseszi el a nevelést az első időkben).
2020. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerinted az a szép, más szerint meg más.

Egy biztos: a sajátja mindenkinek szép.

2020. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Én úgy gondolom, hogy sem a bőrszín, sem a hajszín nem befolyásolja, hogy egy kisgyerek szép-e. Mindegy milyen színű, mindegyik rétegben vannak kevésbé és kifejezetten szépek is. És amúgy is mindenkinek mást jelent a szép fogalom.
2020. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem tervezel soha gyereket?
2020. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább exotikus nálunk. Törökországban pont a szőke, kék szemű, fehér bőrű babák a "szépek".
2020. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Hahaha. Adjon neked a jó isten szőke, kék szemű, ritkás hajú babát, majd meglátod, milyen szép az, ha a tiéd. Undormány.
2020. dec. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Te mekkora suttyó vagy! Hogy lehet ilyet modnani. Nem néztél még baba szemébe? Nem látod hogy milyen gyönyörű? Undorító féreg. Neked ne legyen gyereked, márcsak hogy megkíméld szegényt, attól, hogy ilyen szülője legyen, aki terjeszti ezt a fogyatékos világképét.
2020. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Te hülye vagy!!!😂😂😂😂Keress valami hobbit amivel elfoglalod magad.Egy szőke, kékszemű gyönyörű kislány anyukája.
2020. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem attól függ hogy szép-e egy baba, hogy milyen színű a haja, bőre, stb. Mint ahogy egy felnőtt se attól szép hogy barna hajú, inkább az összkép számít, legalábbis nálam, ami alapján azt mondom, hogy egy ember, legyen az gyerek vagy felnőtt kellemes kinézetre. De ha konkrét véleményt akarsz hallani, én babának szőke hajú és nagy barna szemű voltam. Anyukám szerint mindenki dicsért milyen szép vonasaim vannak, kislányos az arcom, én visszanezve a képeket furának látom magam a nagyon szőke hajammal és a baromi nagy barna szemekkel. Azokon a képeken ahol már kezdett bebarnulni a hajam szebbnek látom az összképet. Öcsém szőke, kék szemű volt kiskorában de annyira szép arca volt, jól állt neki a “ “szőkeség” hogy róla viszont tetszenek az egészen kiskori fotók is. A lányom barna hajú lett nagy barna szemekkel és egész világos bőrrel, így én ezt szoktam meg, nekem ez a szép (ahogy mindenkinek a sajátja a legszebb), de ettől még önmagában nem szebb, mint egy szőke kék szemű kislány.
2020. dec. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!