Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányom náthás. Mivel...

3 éves lányom náthás. Mivel tudnám minél elöbb kikúrálni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

3 eves kislany nalam is. Ha nathas, olyankor en reggel este megfürdetem a Dr. Kneipp megfazas elleni olajos vizbe (van külön gyerekeknek). Fürdes utan bekenem a mellkasat meg a hatat megfazas elleni balzsammal (ez is külön kicsiknek), nem csak, ha köhög, hanem ha csak taknyos, akkor is, mert utana könnyebben le tudom szivni az orrat orrszivoval (ki tudja mar fujni, de az szerintem meg nem eleg), szokasos, sok folyadek, gyümölcs, stb. 2-3 nap alatt le tudunk egy sima megfazast.

Ja, este, amig fürdik kinyitom a szobajaban az ablakot, par perccel elötte becsukom, mielött bemegy, ha hideg van akkor is.

2010. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!