Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1-2 napja erősen hányingerem...

1-2 napja erősen hányingerem van, hasmenésem és lázam is. Keddig mivel tudnám kikúrálni magam?

Figyelt kérdés
Mivel már közeleg az évvége,nem nagyon szeretnék hiányozni a suliból,meg hát kellemesnek sem vmi kellemes:)
2010. máj. 23. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele:( nekem ma a randim maradt el miatta:((((( hát én nem eszek semmi nehezet,csak főtt krumpli,alma,ropi,banánsok sok tea stb.
2010. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és jobbulást!
2010. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi,neked is!

talán esetleg vmi vírus?a suliban már beszéltek róla,hogy terjed vmi,és pár napja már éreztem magamon,hogy gyenge vagyok,kedvtelen...de azt hittem,csak az idő miatt van.

egyébként hol laksz?

2010. máj. 23. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk Debrecenben volt ugyanez, csak úgy 3 hete. Na az pont jókor jött érettségi előtt. Hmmm magyar érettségi után irány a kórház egy kis infúzióért... hát nem egy leányálom volt, és a fél osztályon átment. Azt mondták valamilyen vírus.
2010. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nah,én is debreceni vagyok...úgy látszik,én sem maradok ki belőle:)

hát remélem nálam azért infúzió nem lesz belőle,pedig szerintem elég közel állok hozzá.lenne jobb dolgom nekem is,de jelenleg örülök ha élek:)

2010. máj. 23. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!