Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Okoztál már csalódást a...

Okoztál már csalódást a gyerekednek?

Figyelt kérdés
pl. valamit beígértetek és mégse jött össze, vagy nem úgy alakult, vagy nem tetszett neki vagy rossz vége lett stb- Ha igen, mi történt, mi jött közbe és hogyan lett megoldva?

2022. márc. 2. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor, oda-vissza megy ez
2022. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Volt már apróbb dolog, nagyobbra nen emlékszem, olyanokat igyekszek nem-megígérni, pont a betarthatóság miatt.

Amikor vakamit nem sikerül betartanom, akkor el szoktam neki magyarázni, miért nem tudtam, és ha csak máskor tudom teljesíteni, akkor azt beszéljük meg, ha pedig egyáltalán nem, akkor alternatívát keresünk.

De amúgy egyszerűbb lenne, ha leirnad a te esetedet, szerintem, jobban lehetne konkrét kérdésre válaszolni.

2022. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Hat mondhatjuk így is...

Műtét előtt kérdő szemekkel nézett ram a fiam.

Azt mondtam minden rendben lesz, doktor bácsi meggyógyit,es nemsoká megyünk haza.

Sosem tudta doktor bácsi meggyógyitani 💔

Pedig megigertem neki😔

2022. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!