Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért folyik ki a pisi?...

Miért folyik ki a pisi? Milyen pelenkát használjunk?

Figyelt kérdés

Szóval, a kisfiam most lett három éves, még kell neki a pelenka, mert nem igazán szól… bölcsiben is próbálkoznak vele, itthon fürdés előtt után magától bilizik, de ennyi, többre nem hajlandó.


Eddig a Rossmann saját márkás pelusát használtuk és tök jó volt…. Viszont, megváltozott a csomagolása, az eladó állította, hogy a pelus ugyanaz, de nem, sokkal nagyobb, mint az előző.. leesik a gyerekről. Vettem bugyipelust, az meg reggelre ázik át… konkrétan ébredés után, amikor felül… kiömlik.. mintha nem szívná a nedvességet.


DM-es nem jó, Lidl-sből nappal is kifolyik, Liberó szintén….


96 cm és 13 kg a fiam.


2022. márc. 6. 16:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Reménytelen… tescosat nem kaptam, a pants nagyon tetszik a gyereknek, de kipisil…

Az 5-os mar nem jo, 6-os is picit bo, 7-es eselytelen, elforog a gyereken, nincs pocakja, nem tartja semmi!

2022. márc. 8. 06:39
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
De miért a bugyipelenkát erőlteted? 6-os vagy 7-es normál pelenka! Az nem forog sehova.
2022. márc. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
A bugyi pelus, akár milyet próbáltam a déli 2 órás alvást sem bírta.
2022. márc. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Bugyipelus az nàlunk is a "varázsbugyi volt.. amikor még nem volt biztos szobatiszta ès elôre tudtuk, hogy ha szól sem tudom azonnal kivinni..

Egyébkènt ebbe sem pisilt bele..

Vagy strandon a pancsik közt hasznâltuk


Nem sokat birnak fôleg fiúknàl

2022. márc. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tépőzárasat szeretnék, az jobb, de abból sem találtam, ezért gondoltam, hogy a bugyipelenka jobb, mert mindenki arra esküszik…
2022. márc. 8. 19:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Pampers Baby Dry 7-es. Az tépőzáras. Jó szorosra kell húzni, meg megigazítani.
2022. márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!