Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális, hogy hiszti közben...

Normális, hogy hiszti közben hanyatt vágja magát, torkaszakadtából ordít és beleharap a saját kezébe?

Figyelt kérdés
Más gyerek is hisztizik ilyen brutálisan vagy baj van vele?

2022. márc. 8. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2022. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A te gyerekednel mi a legdurvabb hiszti?
2022. márc. 8. 17:19
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát vannak ilyen temperamentumú gyerekek, de én sosem hagytam, hogy bántsák magukat. Bár a fiam nem verte földhöz magát, a lányom néha igen, de nem tett kárt magában sosem
2022. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
5%
Bocsi de nem lát hasonló példát?
2022. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én is kiveszem a kezét, de legközelebb ugyanúgy beleharap. Amúgy mi nyilván nem csinálunk ilyet és más gyereket meg hisztizni se láttam, tehát ő sem. Nem értem miért van ez
2022. márc. 8. 17:25
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Van aki földhözvágja magát, van aki toporzékol vagy dobbant a lábával, csapkod vagy harap, karmol, cipőt lerúgja magáról, ruháját cibálja. Dackorszakban bármelyik előfordulhat, de nem árt már csírájában elfolytani az ilyesmit.

Ha nagyobb gyerekről van szó, akkor gyermekpszichológus, mert lehet idegrendszeri éretlensegről van szó, amit kezelni kell.

2022. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem normális, a legtöbb csak földre veti magát. Ha bántja magát, vagy tárgyba harap erősen, vagy mást bánt, az nem átlagos.
2022. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Mennyi idős?

19 hós a lányom, ha nagyon fáradt, nyűgös, és akkor jön rá valamiért a hiszti, ő is vagy harapja a kezét, vagy a fejét üti a kezével. Amúgy sosem bántja magát, és ezek is ritkák. Én betudom feszültséglevezetésnek, van egy ilyen korszakuk, ettől függetlenül mindig rögtön elveszem a kezét, rászólok, hogy ne csinálja, mert fájni fog. Ilyenkor azonnal abbahagyja. Nem tudják még jól kezelni az indulataikat, a nyűgösséget.

2022. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

8# vagyok

Az unokaöcsém csinált 2 éves kora elején/körül hasonló hisztiket, mint amit te írtál. Kb mint egy ördögűzés, torkaszakadtából üvöltéssel, fetrengéssel, tombolással, csapkodással, stb. Teljesen normális gyerek amúgy, de kicsi kora óta rettentő hisztis. Nála meg így jön ki. 🤷‍♀️

2022. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a rokonságban van egy kislány,aki kb 16-18 hónapos kora körül mikor hisztizni kezdett konkrétan verte a fejét a falba,jarolapba.Egy ideig lefogták, megfogták nehogy kárt tegyen magában, aztán egyszer megunták és hagyták lefejelni a falat.Onnantol nem fejelt semmit mert rájött hogy fáj.
2022. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!