Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért mondta rám hogy sózsák?

Miért mondta rám hogy sózsák?

Figyelt kérdés
Adott egy 3 éves majdnem 4eves kislany, most lattam először, jatszoteren voltunk(ismeros gyereke). Nagyon aranyos állandóan azt akarta h menjek vele mindenhova jatszani. Majd odajott hozzam én kissé lehajoltam és megoleltuk egymást talán picit megemeltem. Erre azt mondta h sózsák vagyok. Nem vagyok nagydarab 55-60kg között van a súlyom, nem szoktak rám mondani h dagadt lennék. Egy kisgyerek tudja egyáltalán így megítélni az embereket? Le koverezett? Előtte meg utána kérdezgette tőlem h na felemelsz, vagy nem bírsz el? Bocsi ha hulye kérdésnek tűnik csak fura..

2022. márc. 15. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyiról van szó hogy mondani szokták neki mikor emelik és ő meg megjegyezte. Mikor emelted eszébe jutott és mondta. Nem rád, csak úgy megszokásból
2022. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert rá kedvesen ezt szokták mondani, mikor felemelik. Nem kövérezett le, viccelni próbált!
2022. márc. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja aztán az anyukája mondta neki hogy te vagy a sózsák, a kislány meg mondta hogy nem, ő az(én)😂
2022. márc. 15. 20:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megy a zöld kéz!
2022. márc. 15. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondom a lányomnak, hogy sózsák, biztos ő is ezért mondta neked. :)
2022. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekem egeszen kiskora ota azt mondja, hogy "duci", "kövér" vagyok, pedig en kifejezetten magas,vekony vagyok:D Szerintem a gyerekek csak azt erzékelik, hogy egy felnőtt sokkal nagyobb, szélesebb az ő kis testüknél.
2022. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!