Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány métert gyalogol le egy 4...

Hány métert gyalogol le egy 4 és fél éves?

Figyelt kérdés
Túrát tervezek. Gyereketek mennyit gyalogol nagyobb hiszti nélkül?

2022. márc. 15. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyèm edzett volt, (legalabbis èn annak èreztem) 5 km körül volt a hosszabb tùra, amit megtett

Nem folyamatosan sètàltunk, megàlltunk minden jàtszòtèren, patak mellett, stègeknèl stb.

2022. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, mennyire fáradékony, valamint rendben van-e az izomzata (nem hipotón - e). A lányom nagyon keveset. De ő speckó eset. 500m már sok neki.
2022. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

4 körül


De ő nagyon nem szeret gyalogolni


2 évesem is a végèn kéretszkedik fel de nem hisztizik egy ilyen távon..

2022. márc. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mmint km-re gondoltam🙈
2022. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Gondold el, hogy az óvodában egész nap mozgásban vannak, szaladgálnak az udvaron, mindennapos tesi van, stb. Szerintem 4-5 km-t simán bírnak.
2022. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 4,5 évesen kezdődik az ovi. A szomszéd kisfiú is most kezdte. Ősszel egy egész napon át túráztak az erdőben. Összesen 8 km-t mentek. Egy hangjuk nem volt. Élvezték. Mondjuk ők sokszor megálltak, mert a fákat elemezték.
2022. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Kb. két kilométernél már jön a hiszti. Vitetné magát, bemászik a húga babakocsijába... Aztán megállunk egy játszótérnél, és ott elszaladozik kb. 10 km-t. Aztán hazafelé megint hiszti.
2022. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyem nagyon sokat, 10 km-ert naponta mentunk 4 evesen. ( akkor volt az elso lezaras -kulfold ) a virus miatt ket eve, minden nap mentunk turazni a folyo menten.

De mivel nincs autonk, o igy nott fel.

2022. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ hol és mennyire tudjátok fenntartani a motivációját.

4,5 éves volt a férjem fia, amikor elmentem vele a Katalin-pusztai tanösvényre. Asszem az 6-7 km. Nem mondom, hogy a végén nem volt kis nyűgösködés, de bírta végig.

2022. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

5 évesemmel nemrég voltunk egy 8 kilométeres sétán. Nem így terveztük, de ennyi lett. Az utolsó két km volt hisztis. Mert már nem volt érdekes neki a dolog.

Viszont ő bölcsis kora óta sokat gyalogol, busszal/gyalog közlekedünk. Rokon kisfiú autóhoz van szokva, nem is tud messzire sétálni.


Próbálj ki előbb egy rövidebb útvonalat, nézd meg hogy viselkedik.

2022. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!